Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan mondatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan mondatokat, amelyek párkapcsolatok elején hangzanak el és ebből lehet is erezni, hogy aki mondja ezeket a mondatokat, o fog szakítani?

Figyelt kérdés
Pl: Ha kenyértorésre kerül a sor. , nem tudom, hogy te vagy az akit keresek. , en sose foglalkoztam azza, hogy meddig tart egy kapcsolat.

2019. máj. 7. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Párom mesélte mit mondott neki az exe annó. Modjuk az a két hónapos kapcsolat közepénél volt kb: "remélem egyszer én is szerencsés leszek és megtalálom az igazit"

Akkor már rég úgy volt hogy kapcsolatban vannak, nem csak randizgatnak.


Az én exem is mondott olyanokat, hogy fiatal lányokban nem nagyon lehet bízni mert még nem ismerik magukat és kalandoznának. (17 voltam, ő 25) végül én szakítottam de ő se bánta a dolgot.


Ezen kívül nem nagyon ismerek ilyen mondatokat mert ha arra következtetünk hogy szakítani fognak velünk akkor nem is jövünk össze az illetővel

2019. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Sok ilyen van.


Pl. amikor a csaj sokat emlegeti, hogy eddig minden pasijának volt kocsija, neked meg nincs. Vagy az, hogy neki mennyire bejönnek a magas/sportos pasik...te meg nem olyan vagy. Vagy, hogy ő szeret bilizni, te meg nem.

2019. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ex-t, exeket emlegeti...
2019. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!