Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtilthatom / beleszólhatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtilthatom / beleszólhatok, hogy a párom ( férfi ) ne dumáljon az exével?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Ha gyerekként kezeled, akkor persze, tiltsd meg neki.

Ha viszont felnőtt ember, akkor hagy beszéljen màr azzal akivel akar.

Ebből még nem született gyerek. :)


Én pl szinte mindennap beszélek exférjemmel, van egy közös gyerek. Érdekes, pàrom még nem kapott infarktust, sőt volt, hogy "lecseszett", hogy miért nem hívtam be a hàzba pl egy kàvéra.Sőt, maszek melóba besegített pàromnak, ittak együtt egy sört, megkínàltam sütivel...Mik vannak ugye így harminc-negyven fele!

2019. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Megtilthatod, csak akkor ne legyél meglepve, ha te vagy a következő ex.
2019. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha közös gyerek van érthető, de ha nincs miért beszél valaki az exével? Nem arra van a jelenlegi pár?
2019. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Itt csak a megfogalmazással van a baj. Ne megtiltsd neki, hanem kérd meg rá, hogy ne tegye. Mondd el neki, hogy ez téged miért zavar és azt is megkérdezheted miért olyan fontos neki az exével tartani a kapcsolatot(már ha nincs közös gyerekük, akkor egyértelmű a helyzet).


Erre a párod eldöntheti, hogy mi a fontosabb számára. Az, hogy a jelenlegi párja érzéseire tekintettel legyen, vagy hogy az ex életének a része legyen.


Te pedig eldöntheted, hogy mit lépsz akkor, ha a normális hangvételű kérésed ellenére sem fejezi be. Akkor vagy elfogadod, vagy elhagyod. Nem szabad olyan kompromisszumot kötni, amit nem bírsz elviselni és mindig rossz érzést kelt benned. Ha nem tudtok ezen megegyezni, akkor nem egyezik az értékrendetek, sajnos.

2019. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

De arra van az új pàrunk, ez tény, ugyanakkor felnőtt ember nem korlàtozza le a pàrjàt, hogy kivel beszélhet, kivel nem.

Annyit tehetsz, hogy elmondod neki, téged ez bànt, de meg nem tilthatod.

2019. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Azért szólhatsz, és kell is, ha átlép egy határt!

De emberi módon! Ja! És cserébe te is tudd hol a határ az exeddel!

2019. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért az 1. extrém példa!
2019. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes, ha a férfi írja ki ugyanezt, megy a tűzokádás, hogy a nő nem a férfi tulajdona.

De fordítva alap, hogy a nő beszabályozza a férfit, hogy kivel beszélhet, kivel nem?

2019. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem érezzük extrémnek.Én pàrom is beszél néha az egyik exével, ugyanis a nőnek itt is van egy hàza mellettünk, de ide csak pihenni jàr, amúgy Budàn él.Mindegy.Ha valamit meg kell hegeszteni, barkàcsolni stb, mindig pàromat kéri meg.Mi is ismerjük egymàst, szoktunk beszélgetni ha nagy ritkàn itt van a hegyi levegőn pihenni.
2019. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy felnőtt emberek tudjàk màr helyén kezelni a dolgot, nem huszonéves tini vagyok én sem, pàrom sem, ha valami gond van vagy bànt, azt megbeszéljük.
2019. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!