Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 30 feletti férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 30 feletti férfi, aki még akar párkapcsolatot? Ők miben reménykednek?

Figyelt kérdés
Én már rég nem, és az összes korombeli ismerősöm is úgy van vele, hogy felesleges, és jóval több a nyűg a nőkkel, mint a haszon. Gyakorlatilag nem ismerek olyan férfit, akinek ne lenne siralmas a véleménye a nőkről.
2019. máj. 4. 16:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen egyetértek. Ha találnék normális, elviselhető, intelligens szingli nőt, vele akarnék párkapcsolatot, de erre semmi esélyt nem látok.
2019. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Évek óta egyedül vagyok, ez részben tudatos, részben meg a siralmas mentalitású, érzelmi intelligenciájú nőknek köszönhető. Aki meg kéne, az komoly kapcsolatban van, jegyben jár, vagy már feleség. Ők az értelmesebbek. A maradék komoly defektes. Igen, most jöhetnétek azzal, hogy akkor én is az vagyok, de mint írtam, nem kell csak azért nő, hogy ne legyek egyedül, míg az említett defektes nők akarnak férfit, de mindenki hamar kiismeri őket és a múltjukat. 🙂

Tökéletesen elvagyok egyedül, persze, ha megismernék egy értelmes, kedves, szeretetreméltó nőt, aki elérhető, egy percig sem haboznék. ☺️

2019. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Az én környezetemben meg minden 30-as férfi komoly kapcsolatban van és szereti a párját. Ha meg éppen nincs senkije akkor is van csomó nő akit megbecsül, és nem lett begyepesedett incel csak mert éppen nincs kapcsolata. Akkor most ki a hülye?
2019. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Egészségetekre. Akkor mi a probléma?
2019. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ehh!

32/f

2019. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Szintén úgy vagyok mint 2-es! Saját lakás hitel nélkül, saját autó, még megtakarításom is van, jól fizető munka, sok szabadidő, kaját rendelem, a mosógép kimos, senkihez nem kell alkalmazkodnom. Alkalmit nőtmeg mindig találni! És én nem is panaszkodom, soha nem cserélném el ezt egy házas életre!
2019. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az is megérne még egy kérdést, hogy vajon rátok is nyomulnak-e "boldog" házasságban élő nők? Nálunk a társaságban mindenkinek van minimum egy ilyenje. :D
2019. máj. 4. 16:47
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ezek a férfiak,akiknak siralmas a véleménye a nőkről,nyugodtan párba állhatnak és egymással nem lesz nyűgjük,ügy lezárva.
2019. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

A környezetemben a férfiak többsége komoly kapcsolatot és családot akar. A környezetemben élő nők ezzel szemben nem. Ők elmondásuk szerint tökéletesen élvezik a könnyedebb életet, magukkal foglalkoznak, a szexuális életük is olyan, amilyent csak akarnak. Nem én találom ezeket ki, ez a valóság. Nem akarnak kínlódni és alkalmazkodni egy másik emberhez, ha szex kell nekik akkor sorokban állnak a pasik, ha meg fél évig csak utazgatni, szórakozni akarnak szexmentesen, akkor meg meg is tehetik.

Van olyan magasan kvalifikált női ismerősöm, akinek a konyhája is egy szoba, a beépített sütőben könyveket tárol. Nem vicc, ez az igazság!

Nagyon megváltoztak már az arányok, de mint mindenben, ebben is a homokba dugott fej, a struccpolitika érvényesül a PC-ség jegyében.

A családban, a kollégáim körében vannak 40-50-60 éves hölgyek, akiknek lányaik vannak, és az egészben az a szép, hogy a viselkedésüket, az élethez való hozzáállásukat még ők is elítélik.


Akkor most már le lehet pontozni, mert gondolom sokak egójába beletapostam a kommentemmel.

2019. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én 34 F vagyok szeretnék
2019. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!