Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben megváltozott. Ha veszekedünk akkor lelki szövegekkel letipor. Pl. Amit csinálsz az semmire se való. Eddig az együttlétek is jók voltak, mindig volt orgazmusom. Már kicsivel több mint 1 hete nem volt együttlét. Mert este mindig elaludtam, mert délután elmentel konditerembe és elfáradtam. Most mikor lehetett volna, akkor volt csak először félúton lepuhult, másodszorra berakta és előbb elment mint én. Harmadszorra megint elobb elment. Nekem egyszer sem volt orgazmusom, nem is csinált velem semmit utána. Mindig felhuzva hagyott, ő szerinte kiakart volna elégíteni de az én hibám hogy kirohantam a szobából, és nem szóltam hozzá. Nem engedtem neki. Nem is törekedett rá. Interneten olvasott és szerinte korai magömlés a sok stressz miatt van. Persze felhoztam neki, hogy most havizok, megint nem lesz és akkor majdnem 2 hét együttlét mentes időszakot élünk összesen. Ezért is engem okol, hogy miért aludtam el kondi után este, akkor lehetett volna, tőlem készül ki azért megy el. Most kitalált azt, hogy az együttlétnek nem kötelező eleme az orgazmus. Sehol sincs ez előírva.


Mindenért engem okol egyébként. Ami csak létezik. Már 7 hónapja.


Mit csináljak?



2019. ápr. 28. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ez az egyik nézőpont. Párod vajon ugyanígy adná elő? Amúgy meg ha egy pár nem tudja megbeszélni és orvosolni a problémákat akkor el kell gondolkodni, hogy összeillenek-e...
2019. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan frusztrált a korai magömlés miatt, és ahelyett, hogy elismerné, hogy ezen neki kell dolgoznia, egyszerűbb téged hibáztatnia.


Ültesd le, beszéljétek meg, aztán vagy szakítás lesz a vége vagy rendbe tudjátok hozni.


Amúgy két hét szex nélkül azért nem a világvége.

2019. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit kezdjél a pároddal? Keresd meg! Mert ez a mostani pacák minden, csak nem a te párod.
2019. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem hasonlít erre véletlen?

www.nlcafe.hu/csalad/20180913/a-trauma-hozzalancol-a-bantalmazohoz-ezert-maradnak-a-bantalmazott-nok-a-kapcsolatban/

De amúgy asszem, hogy egyébként sem illenétek már talán össze; az elején még, ha ez nem is áll fent, de ha az elején már tényleg jó volt, meg harmónia, akkor az mostanra már nálatok elmúlt. Szóval énszerintem is nézzetek másvalaki társ után, mert együtt már úgy látszik, nem vagytok boldogok.

2019. máj. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!