Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jol alakult a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jol alakult a kapcsolat, de iszonyu makacs es sertodekeny ferfi . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok, eddig azt hittem o is ,de elbizonytalanodtam. Kicsit osszevesztunk , semmi nagy vita nem volt erre masnap se keresett. En szerettem volna, de nem reagalt. Majd azt irtam neki,h akkor ennek semmi ertelme es tobbet gondoltam rola. Erre valaszolt hogy nagyon megbantottam es sajnalja o is tobbet kepzelt az egeszbe. Azota se keres, bar en se, holott nagyon szenvedek. Mondta korabban , hogy o kepes eltunni ha megbantjak meg egyebek de h igy...en nm alazom magam h zaklatom , akkor ezt vegyem ugy h vege vagy szivat es azt szeretne h en menjek utana ?? Kos jegyu, hirtelen , konok makacs. 27 n
2019. máj. 8. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Keress màst.
2019. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarsz évekig szenvedni egy ilyen kiállhatatlan, undorító alak mellett és nem akard porig alázni magad és elveszteni az önbecsülésed maradékát, akkor azonnal lelépsz és megvárod amíg szépen kiszeretsz belőle. De ha szeretsz szenvedni, akkor fuss csak az éretlen, jellemhibákkal teli emberi hulladékod után, biztosan megéri az a marha nagy szerelem ezt a sok szenvedést. Ha 27 évesen ennyi eszed van..
2019. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd eltűnni! Miért akarnál egy olyan férfival élni, aki bármelyik pillanatban megsértődhet, hátat fordíthat, és még azt sem tudod, hogy épp mi baja, mi rosszat mondtál. Aztán kergetheted, hogy kiimádkozd belőle, hogy mit tettél, aztán folyton a bocsánatáért esedezz.
2019. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%
Lépj tovább! Összeférhetetlen személyek fél napot sem tudnának együtt eltölteni, mert mindig adott tényező lesz közöttük a konfrontáció. Lapozz!
2019. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Jóég... Köszi a kérdést, eszembe juttattad, miért ismerkedek jó ideje kizárólag 40 felett.

30f

2019. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem állnék szóba olyasvalakivel, akinek a csillagjegy bármilyen komolyan vehető jelentéssel bír :D
2019. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Türelmesen vár, ha te lépsz, pitizel, akkor megvagy. Már azt csinál veled amit akar, mert te elfogsz tűrni mindent.

Te dolgod, de én makacs, sértődékeny embert nagy ívben kerülök. Semmi kedvem állandóan harcolni, bocsánatot kérni minden apróságért.

2019. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Nincs szörnyűbb mint egy hisztis pasi!
2019. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Örülj neki hogy nem keres.Az ilyen emberek, hosszú távon kibirhatatlanok. Nekem volt ilyen kapcsolatom régen, hát ki készített idegileg. Minden pici apróságon felhúzta magát, napokig nem szólt hozzám. Én bolond, képes voltam tőle rendszeresen bocsánatot kérni, pedig mindig ő kezdte, mindig ő bántott meg. Soha nem változik az ilyen! Be sem látja hogy borzalmas természete van.
2019. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

óóó szerelmes vagy.....hát nem úgy tűnik.


Az olyan nincs ló jó a szamár is kapcsolat...

2019. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!