Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak ilyen nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen nők, akiknek ez kell?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött fölénk (lakás) egy fiatal pár. Hát ezek idegbetegek, kb. minden nap verkednek! A nő sivalkodik, visít, hallani ahogy ütik egymást, meg elborul a földön, meg ku.rva any.áznak egymásra. Utána a fas.zi idegesen bebassza az ajtó, megy el, a nő meg szalad utána sírva a lépcsőházban, vagy kiabál ki az ablakon, hogy "gyere vissza, kérlek"! Én ezt eddig nem hittem el, de tényleg vannak ilyen nők, akiknek ez kell?
2019. máj. 9. 09:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%

Lehet piacképes a csávó,kigyúrt,jól öltözött,sikeres gazdag,jó az ágyban.

Ezek bőven elegek amúgy.

2019. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
Vannak
2019. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Megoldás: lekapcsolgatni náluk este a villanyórát a lépcsőházban. Ezt adfig csinálni, amíg meg nen unják és el nem költöznek. 🙂
2019. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj utolsó ezt nem javaslom,mert rájön ne adj isten a csávó két hónapig intravénásan kapja az illető a bundáskenyeret annyira összetörheti.
2019. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy töri össze. Engem nem tudna.
2019. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Lehet piacképes a csávó,kigyúrt,jól öltözött,sikeres gazdag,jó az ágyban."


Azt nem hinném, most találkoztam vele a lépcsőházban, az az igaz tajparaszt gyerek, mikor megszólal, ja és "csókolom"-mal köszönt.

2019. máj. 9. 11:15
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy hogy zavarjam el, mert ha megunom nagyon, akkor simán felmegyek és szólok, először szépen, utána már nem annyira. Hanem hogy miért tűrik ezt egyes nők és utána még ők rimánkodnak!?
2019. máj. 9. 11:17
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Azért tűri, mert kapcsolatfüggő, inkább legyen bármilyen szar is az egész, csak legyen valami.
2019. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van, akinek erre van igénye. Itt is naponta jönnek olyan kérdések nőktől, hogy kidobott/kihasznált/alkoholista/stb., DE szereteeem.
2019. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Voltam ilyen kapcsolatban, pedig nem tartom magam tajparasztnak. Inges értelmiségi melót végzek, a barátnőm is egy trendi elegáns lány volt. Mégis a 4 fal között állandóan ment az ordítozás, tettlegesség, kur*aanyázás, öngyilkossági fenyegetés. Szóval dont judge the book by its cover..

Az, hogy miért maradtam benne. Az ember azért pár hónapig tűri, hogy hátha jobb lesz. Nem lett jobb, szétmentünk.

2019. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!