Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak ilyen nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen nők, akiknek ez kell?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött fölénk (lakás) egy fiatal pár. Hát ezek idegbetegek, kb. minden nap verkednek! A nő sivalkodik, visít, hallani ahogy ütik egymást, meg elborul a földön, meg ku.rva any.áznak egymásra. Utána a fas.zi idegesen bebassza az ajtó, megy el, a nő meg szalad utána sírva a lépcsőházban, vagy kiabál ki az ablakon, hogy "gyere vissza, kérlek"! Én ezt eddig nem hittem el, de tényleg vannak ilyen nők, akiknek ez kell?
2019. máj. 9. 09:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"nem tartom magam tajparasztnak. Inges értelmiségi melót végzek"


Van az IQ, meg van az EQ! A kettőnek nincs (sok) köze egymáshoz!

2019. máj. 9. 11:55
 22/23 anonim ***** válasza:
77%
Pedig van abban valami, amit a #20-as írt. Az a helyzet, hogy egy csomó viselkedési formával kapcsolatban van a társadalomnak egy beidegződése Pl. az alkoholistákról is jellemzően egy minden nap berúgó, lecsúszott embert képzelnek el, pedig nem csak ilyenek vannak. Ugyanez igaz arra is, hogy valaki milyen egy kapcsolatban vagy milyen emberileg. Láttam már a kérdésben említett nőket és közülük nem egy olyan volt, aki kifejezetten értelmiségiként viselkedett társaságokban.
2019. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
81%

A rendőrök nem csinálnak semmit zárt ajtók mögötti veszekedésnél. Csak abban az esetben avatkoznak bele az ügybe, ha vér folyik. Esetleg azt lehet csinálni hogy az önkormányzatnál jelenteni a hangoskodást.


Nem lehet tudni mi miatt megy a veszekedés?

2019. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!