Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láthatja ebben a megoldást? Mintha nem tudna ésszerűen gondolkodni.

Figyelt kérdés

5eve vagyunk együtt ebből 1eve lakunk együtt.


Mostmar szeretne gyereket már napi szinten ez a téma. A szülei is állandóan az unokával jönnek így úgy érzem ez egy nyomás bnőmön..


Bnőm főállása mellett másodállásban egy szalont próbál létrehozni vendégkorrel. Ezt úgy nehez h egyelőre csak napi 3óraban tud vendégeket fogadni. Ahhoz h újakat is tudjon fogadni több idő kéne.. viszont egyelőre még nem hoz annyi pénzt de ha nem hagyja ott a főállást nem tud új vendégeket fogadni..


Most azt mondja h ha a főállásában lejár a szerződése év végén, akkor jöhet a baba és tudja a szalont növelni..


Mondtam neki nehogy a gyerek oldja már meg azt hogy Te esetleg tudd a szalont növelni.


Ez sok pénzzel jár mellesleg még lakást is szeretnénk venni és egy kis tartalék se ártana..


2019. máj. 9. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Napi 3 óra nem hoz annyi pénzt, mint egy állás?

Azt napi 6 órában sem lesz érdemes csinálni akkor, hallod-e!

2019. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hogy hozna annyit mint egy allas? - mert azt 8oraba csinálod naponta, a másodállás meg csak napi 3, de attól függ mit kér a vendég.


A többieknek pedig nem tudom kiről írtok. Én elég ritkán vagyok itt az oldalon. De ha Ti véltek felfedezni hasonlóságot más kérdező kérdéséhez, az véletlen hisz sok szituáció lehet máséhoz hasonló az életben.

2019. máj. 9. 14:12
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha, akkor nem te vagy a látássérült 30-as pasi, akinek a barátnője körmözik? Persze...
2019. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Hogy hozna annyit mint egy allas? - mert azt 8oraba csinálod naponta, a másodállás meg csak napi 3"


De a privát meló az azért jobb, mint egy állás, mert többszörösét hozza, mint másnak dolgozni! Ha ugyanannyit hoz, akkor nem éri meg váltani rá!!

Egy állásban 800 Ft az órabér, mert alkalmazott vagy, de egy magánpraxisban, ahol közvetlenül a megrendelővel találkozol, akár a húszszorosa is lehet.

2019. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!