Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elégedetlen vagyok. Hiányolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedetlen vagyok. Hiányolom a figyelmet, szeretetet. Azt hiszem tudom a megoldást, szerintetek is ez az?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban valami mintha megváltozott volna.


Párom már nem tervezi a jövőt, gyakran érzem magam koloncnak magam, aki csak teher a másik számára.

Eddig jóban rosszban mellettem állt a párom, nap mint nap hangzatosan tervezte a jövőt - velem, mindenbe beavatott. Talán túlságosan is sok mindent mondott el, nem volt olyan véleménye, aminek ne adott volna hangot. Kereste a programokat, várta a találkozásokat, várta, hogy hazajöhessen hozzám, hogy megcsókolhasson, virágot, ajándékot hozott, jókat beszélgettünk.


Mindez karikacsapásra változott, már nincsenek szép gesztusok se szóban, se írásban, nincsenek romantikus elmélázások, nincs várakozás-vágyakozás a részéről. Odabújhatok hozzá esténként, de ha nem teszem ő nem tesz egy lépést sem felém. Csókot nem csak hogy nem kezdeményez, de az is ritka, hogy viszonozza. Szinte rám sem néz. Már nem fürkészi a tekintetem, mint az elején. Sőt szinte már semmi sem érdekli velem kapcsolatban.

Próbáltam vele erről beszélni, azt mondta fáradt, sokat dolgozik tényleg, de mindig sokat dolgozott, akkoris, mikor a világ legjobb nőjének éreztem magam mellette. Én is igyekeztem megadni neki mindent amitől ő A FÉRFInak érezheti magát.


Mit tehetnék?

Úgy érzem hagynom kéne, távolságot tartani, hátha észreveszi magát, de mi van ha ezzel csak méginkább távolodunk? Kicsit a vadászösztönére kellene hatnom talán, de hol az aranyközépút, ami még inspiráló?



2018. dec. 20. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyszer elmúlik, az már később nem lesz ugyanolyan.
2018. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mitől múlhatott el? Komolyan nem értem :(


Akkor igazából nem veszítek semmit, ha megpróbálom kicsit lazábbra venni a dolgot, kivárni míg őt érdeklem - ha egyáltalán fogom még.

2018. dec. 20. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Ha ez sima kihűlt szerelem, akkor bármit csinálhatsz. Egy férfi, ha kiszeret a nőből onnantól nincs visszaút.
2018. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vége.

Nálunk ugyanez van már sok éve.

2018. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még viszonylag friss, egy másfél éves kapcsolatról beszélünk. Egyszerűen meg vagyok döbbenve, hogy ez történt. Azt hittem megtaláltam a férfit akivel leélhetem az életem, egy úriember volt. Most is az, csak már nem érdeklem. Egy ideje agyalok ezen, nem tudok rájönni mivel rontottam el. És a legrosszabb, hogy úgy érzem évekig tudnánk ebben őrlődni, mert egyikőnk sem szakítana ez miatt, hiszem minden olyan mesés volt.
2018. dec. 20. 17:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerinte amúgy minden rendben van, az a véleménye, hogy nem lehet az az óriási dobjunk el mindent csak azért hogy találkozzunk, időt töltsünk egymással, mint az elején, hiszen más dolgai is vannak az embernek. Na de én nem is ezt kértem, azért egy-egy csók, szép szó, stb nem rabol el az embertől órákat. Nagyon hiányzik az a férfi aki az elején volt.
2018. dec. 20. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Az változott, hogy van neki valaki más is.
2018. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De egyébként hétköznapi dolgokban számíthatsz rá?

Mert nekem a kérdésedből úgy tűnik, hogy ő kevés érzelmi dolgokkal is beéri, és mintha neked meg túlságosan fontos a másik úgy, mint egy töltő, mintha sivár és unalmas lenne minden, ha nincs folyamatos impulzus... De lehet hogy tévedek.

2018. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, minden hétköznapi dologban mellettem áll, lehetséges, hogy igazad van kedves utolsó. Itt a tél, korán sötétedik, hamarabb bezárom magam (szabadtéri munkám van így ilyenkor fél 4-kor már befejeződik a meló, míg nyáron 8-9-ig is megy), lehetséges csak ez nyomja rá a bélyegét a jelenre.
2018. dec. 20. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilván neked is szükséged van arra, hogy egy kapcsolatban érzelmileg is megkapd, amit egy kapcsolat, illetve személy adhat. És feltételezem, hogy apró figyelmességek is jelentenének valamit, persze mindenki másban igényli a visszajelzést, valaki odafigyelésben, más gyengédségben, és a többi...


Nem tudom mennyi idősek vagytok, de egy bizonyos kor után, két érett értelmes ember ha szeretik egymást, akkor nyugodt körülmények között át lehet ezt beszélni. Én - ha van olyan bizalmi kapcsolat és megértés - biztos hogy valahogy rávezetném... és nekem a kulcs az őszinteség, és az, hogy nem támadni akarom, vagy zsarolni, nyomás alá helyezni... csak ugye neki is vannak egy kapcsolatban olyan igényei, amiket hiányolna, ha nem lenne megadva. Én így tennék. Megmondanám, hogy se támadni nem akarom, sem elhagyni (fel sem merült), de szükségem van rá, hogy érezzem, hogy nem csak te vagy, meg én... hanem mi...

2018. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!