Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok nekem tanácsot? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok nekem tanácsot? Csak építő jellegű, értelmes válaszokat kérek. A rosszindulatú megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Szóval problémám a következő. 39 éves nő vagyok, 14 évvel ezelőtt elváltam, van egy lányom. A válásom után nem volt soha párkapcsolatom, egészen mostanáig. Ennek az az oka szerintem, hogy nagyon mélyen megsebzett a volt férjem, nem voltam képes közel engedni magamhoz senkit, ráadásul soha nem volt nagy önbizalmam. fél éve van egy párom, akivel már kicsit régebb óta ismertük egymást, de kb. fél éve jöttünk össze. Nekem a házasságomon kívül mindössze 3-4 kapcsolatom volt, neki elég sok csalódása volt. Nagyon szeretem, nagyon sok bennünk a közös vonás, első perctől kezdve úgy érzem, hogy szeretném vele leélni az életem és Ő is ugyanezt mondja. A lányom is első perctől kezdve elfogadta, többet törődik vele mint a saját apja, és a párom gyerekei is elfogadtak engem. Kb. 3 hete egyik este furcsa lett, hogy amikor messengeren üzenetet kap az ember, olyan hirtelen lehúzta a chat fejet, és szöget ütött a fejemben valami. Mikor a párom elaludt, akkor belenéztem a telefonjába (tudom, nem szép dolog), és egy olyan beszélgetést láttam, amiben egy idegen nőnek azt írogatja, hogy szerelmem, meg hogy ma sem kapok szexi képet, stb. Vesztemre nem olvastam el a teljes beszélgetést, mert nagyon felhúztam magam, hanem felköltöttem, és ráolvastam a dolgot. Azt mondta nekem, hogy ez a nő írt rá azzal, hogy ismeri őt, meg hogy szerelmes belé, és a párom szerint Ő csak meg akarta tudni, hogy ki Ő, mert hogy szerinte hamis profilt használt. Nos, azt én is tudom, hogy ezt így elég nehéz elhinni, teljesen tanácstalan lettem, mert a szívem azt súgta, hogy nem csal meg. Fizikálisan sem lett volna ideje szerintem soha, mert a munkán kívül szinte mindig együtt vagyunk. Szóval próbáltam ezt a dolgot magamban lezárni, de azért valamikor előjön bennem, hogy mi van, ha mégsem mondott igazat, ez így nagyon nehéz, ha a bizalom megingott. Nem tudom, hogy élnék túl még egy csalódást, az előzőt is nagyon nehéz volt kihevernem.

Igazából most jön a kérdés része a dolognak. Mi van, ha létrehozok én is egy álprofilt a facebook-on és megjelölöm ismerősnek, és megpróbálok vele kapcsolatot teremteni, magyarul próbára tenni. Egyszerűen úgy érzem, hogy szükségem van erre az igazolásra, ugyanakkor borzasztóan félek attól, hogy mi van, ha mégis belemegy a „kapcsolatba”, ami egyértelműen azt jelentené, hogy bármikor bárkivel megcsalhat.

Szóval a fentiekkel kapcsolatban várnám az építő, segítő jellegű hozzászólásokat, felnőtt, értelmes emberektől. Előre is köszönöm.


2019. máj. 10. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, hogy megcsal. A magyarazata meg egyszeruen nevetsegesen szanalmas. Ram hetente tobbszor irogatnak mindenfele alakok facebookon, gyakran nyilvanvaloan hamis profilokrol, de pont le..rom oket magasrol, miert kene hogy erdekeljen, hogy ki o pontosan? Nevetseges magyarazat. Parodnak van valakije melletted, ennyirol van szo.
2019. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj de 39 éves létedre olyan naív vagy, mint egy 16 éves. Egyértelmű, hogy megcsal. Oké nem kellett volna belenézned a telefonjába, de akkor már mért nem olvastad végig. Az álprofil elég kamu..a nők te is tudod, hogy nem ilyenek hogy csak azért létrehozzon vki egy álprofilt hogy zaklasson egy pasit.

Az is lehet, hogy csak egy sima flörtről van szó, de akkor legalább vallja be, ne tagadjon. Mert így duplán átvert téged.

2019. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszik tiszta lapokkal, én férfiként mondom , hogyha hasonló üzeneteket kapnék bárkitől, akár álprofilos fiókból, rohadtul nem érdekelne... ha valakit ez érdekel, ott már baj van a kapcsolattal.
2019. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről nézve elég kimagyarázós szövegnek tűnik amit a párod mondott. Ha valóban nem ismeri és kamunak gondolja a profilt, minek kér szexi képet... egyáltalán miért foglalkozik ilyenekkel? Elsővel értek egyet, tennie kellene róla magasról.

Ne haragudj meg, de a kamu profil szerintem nagyon rossz ötlet. Ne menj bele ilyen gyerekes játékokba, vagy legalábbis előtte kérdezd meg magadtól mi lesz abban az esetben ha válaszol és mi lesz ha nem. A gyanú ott van, még ha nem is válszol ott is marad. És ezt se bántásnak szánom, de azzal az emberrel lehet szórakozni aki lebecsüli magát és hagyja. Mert azt hiszi nem találna jobbat, neki ennyi jutott, pedig ez nem igaz.

Hallgass az eszedre, a szíved most félrevezet.

2019. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Legalabb olvastad volna vegig..igy kb. a kezebe adtad a legrtoseget, hogy kimagyarazza a dolgot, plusz azt is elszurtad, hogy egybol nekimentel. Nem gondoltad at, hogy mit kell tenni, indulatbol rogton cselekedtel. Innentol kezdve ovatosabb lesz es mindent ki fog torolni. A kamu profil pedig szerintem rossz otlet, arrol nem beszelve, hogy gyerekes.

Mellesleg,kamu vagy nem kamu profil, ha valakit csak a parja erdekel, akkor meg sem fordul a fejeben, hogy provokativ kepeket keregessen. Ilyenkor az lenne a helyes reakcio, hogy:(pl.)

F: -bocsi, ismerjuk egymast valahonnan?

N: -nem, de nekem nagyon bejossz stb stb.

F: -ne haragudj,de parkapcsolatban elek, ismeretlenek jeloleset nem fogadom.


Es nem az, hogy szexi keppel probalom kideriteni, hogy kamu a profil vagy sem. Plusz itt felmerul a kerdes, hogy miert erdekli, hogy kamu a profil vagy sem?! Ha veled van, akkor nem mindegy?


Kedves Kerdezo ne legy naiv! Lehet nyomozosdit jatsszani, de hidd el a nyomok nem vezetnek majd jora...


31/n

2019. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd, hogy el tudd olvasni az egészet. Ha törölte, akkor még benne van a telefonjában a kép, amit kapott a csajtól, a messenger mappában. Én utánajárnék ennek, de tartok tőle, hogy félrekacsintgat.
2019. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű a szitu sajnos, ez csak kimagyarázás volt. Az exem is minden ilyenbe belement, nem szólt arról hogy parkapcsolatban él, ellenben a mostani párom AZONNAL közli aki bepróbálkozik nála, hogy menyasszonya van. Eleg nagy különbség.
2019. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nyilvánvaló. Téged is csak kúrogat. Megcsal, ne legyenek illúzióid.
2019. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi kapcsolatban van és egy idegen nőnek irkálja higy szerelmem és szexi képet akar ott már gond van. Te csak azért vagy neki mert miért ne addig sincs egyedül de közben úgy kacsingat félre ahogy akar ahol és amikor akar mert semmi következménye nincs. Csinálj egy kamu profilt ha ennyire akarsz csak ha lebuksz még te leszel majd a hibás.
2019. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kideríteni akarsz valamit, inkább azt a "kamu" profilt keresd meg, amit azonnal lehúzott..

Sajnos én is azt tanácsolom, hogy most inkább az eszedre hallgasd, mert a szíved nagyon vágyik a szeretetre, d enem kell minden áron. Ez a pasi nem korrekt veled, ha nem most, vele, akkor máskor mással meg fog csalni.

Ahogy mások is mondják, átlag ember vissza sem jelöl ilyet, nem még szexi képet kéregessen.

Amellett a bizalmad elveszett, már sosem lesz olyan a kapcsolatotok.

Inkább keress mást, előbb - utóbb szerencséd lesz. :)

2019. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!