Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy értelmes, sikeres, szép nők ostoba fajankókkal vannak együtt?

Figyelt kérdés

Nem egy újabb nyafogós kérdésnek szánom. Személyesen is ismerek nem egy ilyen párt. A nő kisvállalkozó, sikeres, okos, szép és egy gusztustalan pojácával él együtt, aki buta, műveletlen, igénytelen, munkakerülő, fogatlan, büdös, füves stb.?


Áruljátok már el nekem ilyen nők, hogy a mókusba jöttök össze ilyen hulladék emberekkel? 😂


2019. máj. 6. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon kevés a normális férfi. Vagy ezek a lúzerek, egy a magány.
2019. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Wut???
2019. máj. 6. 21:54
 3/15 anonim ***** válasza:
3%

#2. Ha füveznél, értenéd. :P

32/f

2019. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem kamu kérdés. Olyant láttam, hogy vonzó, sikeres jó nő együtt van valamilyen szempontból tökéletlen férfival.. de szerintem a te leírt verziód nem létezik.
2019. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Talán próbálnak nekik esélyt adni? Vagy mert az értelmes, sikeres, helyes férfiakból kevés van és rossz egyedül? Vagy mert szerelmesek beléjük?
2019. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Érzelmi analfabéták. Társfüggők. Otthon ugyanilyen családmintát láttak. Meglettek a gyerekek, aztán ciki elválni.
2019. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

“gusztustalan pojácával él együtt”


Netán rokona? Lakótársa? Közeli hozzátartozó, családtag? Láttad, hogy egy fedél alatt laknak, aztán valamit bele fantáziáltál és azt hiszed párkapcsolat. Más esetben kétlem, hogy van ilyen.

2019. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Én a munkánban sikeres nő vagyok, csúnya sem, tanult és elég élénk jókedvű a természetem. A barátomnak nincs érettségije sem, szakmája van amit szeret és amiben jó. Ad magára, és nem buta. De pl nem igazán olvasott, inkább a gyakorlati problémákban jó.


Hogy miért vagyok vele? Azért mert szeretem :) mindig megnevettet, és mert azon kevesek egyike volt aki odajött hozzám és randira hívott. Nem sokan voltak.


A családom egy emberként hördült fel mikor megtudták h kivel járok.

2019. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
"Áruljátok már el nekem ilyen nők, hogy a mókusba jöttök össze ilyen hulladék emberekkel? 😂"
2019. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
"Áruljátok már el nekem ilyen nők, hogy a mókusba jöttök össze ilyen hulladék emberekkel? 😂" Na most gondolkozz el!!!! Ezek (a szerinted!!!) fajankok, hulladék emberek mégis jobbak, talán többek nálad, hiszen szép nök vannak velük együtt. Keresd meg a hibát magadban!!!
2019. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!