Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat kérek a férjemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kérek a férjemtől?

Figyelt kérdés
Ne igyon alkoholt csak alkalmakor, foglalkozzon velünk, ne nyomja mindig a számítógépen a játékot, most össze pakoltam neki, hogy menjen el és döntse el mit akar, az én szüleim messze laknak, az övéi itt csak mindig dolgoznak, nincs segítségem van egy 2 éves gyermekünk, 2 nap egész nap dolgozik , 2 itthon van, én látok el mindent, és este nemhogy haza sietne bemegy sörözni a kocsmába, pedig tudja nekem nem fér bele a hétköznapokba a pia, alkalmakkor oké. ha leordítom elmegy és éjszaka jön haza, itt hagy minket és részegre issza magát, megígéri, hogy változik, max 3 hét, besokalltam, össze pakoltam neki menjen el gondolkozni, mert én így nem élek vele tovább, sokat kérek,

2019. máj. 10. 15:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Aha, gondolom te nem dolgozol, hanem otthon vagy a gyerekkel.
2019. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Így nem tudom rábízni, hogy dolgozzak?
2019. máj. 10. 15:24
 3/28 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de gondolom házasság és gyerek előtt is ez volt.

Amúgy- gyereket nem nagyszülőknek szül az ember.

Gyerek menjen bölcsibe és menj vissza dolgozoni

2019. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Kérdés, hogy ez már alkoholizmus vagy sem? Ha igen akkor elvonóra kéne járni és letenni a piát, akkor tudna változni.
2019. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérsz túl sokat, de gondolom sejthető volt ez a házasság és a gyerek előtt is.

Add bölcsibe a gyereket, menj dolgozni, hogy ha véletlenül mégsem változtat, ne legyél rá utalva, ne kelljen csupán kényszerből maradnod.

2019. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérsz sokat. De nem fog megváltozni, jobb ha ezt te is tudomásul veszed. Legfeljebb most hosszabban bizonygatja, hogy minden más lesz, és 3,5 hétig bírja tartani.
2019. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá utalva, elköltözöm anyukámékhoz, és tudok dolgozni.
2019. máj. 10. 15:35
 8/28 A kérdező kommentje:
Megtakarításom is van amiről nem tud.
2019. máj. 10. 15:37
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes.

Akkor ülj le és számold ki, maximum még hányszor veszed be, hogy megváltozik. És ahhoz tartva magad cselekedj.

Ha észhez tér és változtat a viselkedésén, az nagyon jó, ha nem, akkor be kell látni hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Szerencsére van B terved megoldani az életed.

2019. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholista az esetek döntő többségében alkoholista marad. Nem rosszindulatból, hanem tapasztalatból beszélek... Láttam közelről embereket mindent és mindenkit félredobni alkohol miatt, a szó legszorosabb értelmében semmi nem képes tenni ez ellen. Ha ő akar, akkor változtat TALÁN. De akarni általában nem elég.


Kalap kabát és vissza se nézz. A gyermekednek ne kelljen ezt látnia, miközben felnő, undorító dolog ezzel mérgezni egy ártatlan gyereket.


Apukának hidd el semmit nem jelent, túl van ő már azon a szinten, ha eléggé kivan két sörért a gyereket is eladja...


Ez gonosznak tűnik, de ez az igazság. És ezt csak azt nem hiszi el, akinek nem volt dogla alkoholistával.

2019. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!