Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokat várok a férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a férjemtől, ha szeretnék eljárni tornázni és akkor neki kéne a gyerekkel lennie?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehetne itthon is, de úgyis találok valami kifogást. Ráadásul a tömeg is ösztönöz.


Kötetlen munkaideje van, 8-9 között jár dolgozni, bőven beleférne előtte. Heti 3-4 alkalomról lenne szó.


2013. szept. 2. 12:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Miért, ő azt mondja, hogy túl sok ? Szerintem ennél sokkal többet is bevállalhatna.

Azt időponttal van a gondja, vagy azzal, hogy a gyerkőccel kell lenni ? Mert nem mindegy.

2013. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem.
2013. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Heti 3-4 szerintem sok, kezd heti két alkalommal, és ha majd a pasi nem ellenkezik, fokozatosan növeld fel 4 alkalomra. Először szerintem megijedne a heti 4-től és tiltakozna.
2013. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Heti 2 alkalom időpazarlás lenne, annak semmi értelme.
2013. szept. 2. 12:39
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Szépen értesd meg vele, hogy neked ez fontos, szeretnél eljárni edzésekre, és addig legyen szíves, vigyázzon a gyerkőcre. Nálunk ez tök természetes dolog, hogy az apja is vigyáz rá, nem csak én. Én angol órára járok heti 3 x , 17:30tól 19:00-ig, szóval ilyenkor a párom vacsiztat, fürdet is, és szereti csinálni.
2013. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem vársz el sokat, de ez csak az én véleményem. A férjem volt, hogy elvitte pár órára, pedig nem tornázni akartam, hanem aludni. :D
2013. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem sokat vársz.

Nálunk alapból minden hétköznap reggel a férjemé,én eljövök fél6kor dolgozni,ő 6kor kel,elkészülődik,ébreszti a lányunk,reggelizteti,elkésziti oviba,és el is viszi.

Amíg otthon voltam,addig is sokszor kettesben voltak,én mehettem amerre akartam,jártam tornázni,barátnőzni,vásárolni,jól elvoltak.

Ez lenne a normális.

2013. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem vársz el sokat, ha belefér az idejébe, viszont birni fogod a tempot, hogy 4-szer mész? Kezd kevesebbel, habàr te tudod milyen kondiban vagy.
2013. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudnád máshogy időzíteni? Nyilván neki is ki kell pihennie magát a munka előtt, de neked is jár egy kis külön idő. Pl. hétköznap heti kétszer is elég lenne elmenned, és még hétvégén is el tudnál menni egyszer.

Egyébként sok fitnesz teremben van gyerekmegőrző. Miért nem viszed magaddal a gyerkőcöt? Mennyi idős?

2013. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Kisváros, nincs gyerekmegőrző.


Hormonális gondjaim vannak, heti 2 alkalomtól semmi nem fog lemenni. Egész életemben a súlyommal küzdöttem, sajnos van benne tapasztalatom.


Este későn ér haza és teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor, ezért csak a reggel jöhet szóba.

2013. szept. 2. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!