Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék olyan férfiakkal, akik rendszeresen sportolnak?

Figyelt kérdés

Sosem vártam el senkitől, a nagyon kigyúrt férfiak alapjáraton sem tetszenek, viszont igazság szerint rossz volt mindig egy kicsit, hogy nekem meg a sport a szenvedélyem, és ebben sosem egyeztünk senkivel.


Konditerembe nem járok, futni szoktam, éppen ezért nem tudom, hol találkozhatnék hasonló beállítottságú emberekkel.


23N


2019. máj. 10. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ööö...sportpályákon, edzőtermekben, maraton futóversenyen.

Ahol nem: McDonalds, kórházak, temetők.

2019. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Uszoda
2019. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Bárhol. Föleg hogy jön a jóidö. Póló/rövidnadrág alatt simán látszik, ki milyen formában van.
2019. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Jelen. :) Én itthon edzem, 8 hónapja és fogytam 20 kg-ot. 21/F
2019. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Futok heti 2-3x, bringázok, teljesítménytúrázni is szoktam, túrázni stb. De nem jönnék be küllemre. 31F
2019. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Több ismerősöm is ilyen városi tömegmaratonon talált párt. :D
2019. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kocsma, tele van súlyemelővel:))
2019. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aktív versenysportoló vagyok, nap mint nap versenyzem idegenek ellen hogy feljebb jussak a ranglétrán és talán egy kis pénzt is keressek. E-sportóló vagyok:D


Am viccet félretéve. Fogod magad elmész egy konditerembe 3 alkalomra és tádá, vagy elmész biciklizni aztán nyáron biztos lesz aki teker.

2019. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
Én pl terembe járok de sok szabadtéri sporthely is van ahol szerintem simán ismerkedhetsz bár én ahol vagyok ott nem idmerkedek edzeni megyek de a legtöbb férfi szerintem ismerkedne .
2019. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!