Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket mennyire zavar az, ha a pasitok egy règi barátjával (nőnemű) rendszeresen beszélget?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolat elején, mennyire nézitek el, ha a pasitok egy règi barátjával (kb vele egyidős nő) beszélget napi szinten, és emiatt hanyagol el titeket?

Elmondása szerint sosem volt semmi köztük, viszont sokat voltak együtt és sokat beszèlgettek èjjel-nappal.

Még egy kérdés: ha az adott nő megkérdezi a pasidat, hogy zavarja-e a csaját ha beszélgetnek, és erről a ti véleményeteket kéri ki a pasi, akkor mi a válaszotok?



2018. dec. 14. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudnék olyan pasival járni, akinek barátnője van. Azt szeretem, ha a pasim velem beszéli meg a gondjait, azt, hogy mik történtek vele, és milyen gondolatok, érzések foglalkoztatják. Nekem nagyon szükségem van erre az intimitásra. Mivel ezt tudom magamról, így csak olyan pasival kezdek, aki ezt elfogadja, és remete típus. Aki nem az, annak jobb, ha olyan barátnőt talál, akit nem zavar az ilyen - sok ilyen lány van, és ők most mind le fognak engem pontozni. :)
2018. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, èn egyetèrtek ezzel az állásponttal is, úgyhogy tőlem ment a zöld pacsi :)
2018. dec. 14. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Engem zavar. Tökmindegy milyen régi az a barátság, én nem hiszek a férfi-női barátságokban, valahol, valaki mindig többet érez, hacsak nem homokosok. Persze, a haverság oké, férfi haverom nekem is van rengeteg, de olyan, akivel ténylegesen megnyílunk egymásnak, mélységeiben beengedjük a másikat az életünkbe, az intim lelki világunkba, az nagyon veszélyes, és én nem hiszek abban, hogy ennek ne lennének következményei. Régen hittem, és nem kellett volna, sírás és megbántódás lett a vége mindig, minden egyes alkalommal. Szóval ebből kiindulva kicsit sem pártolnám. Plusz, ha a csaj megkérdezi, mennyire zavarja a barátnőt kettejük rendszeres beszélgetése, valószínűleg ő is érzi, hogy ez így nem teljesen normális, ilyet én is csak akkor kérdeztem férfi ismerőseimtől, ha flörtölősnek, túlságosan közelinek éreztem kettőnk viszonyát. Ahol csak mindennapi felszínességről és semmitmondó apróságokról van szó, ott nem merül fel, hogy vajon a barátnőt mennyire zavarja a téma. Szóval jah, engem ez marhára zavarna. De mondjuk én nem is vagyok olyan liberális, aki elnézi, hogy a párja mással kúr vagy ilyesmi, szóval valószínűleg engem is itt le fognak szavazni.
2018. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Fordított sorrendben válaszolok: megmondanám a pasinak, hogy zavar, hogy beszélget vele, és így hanyagol engem. Vállalnám a véleményem.

Az eredeti kérdésre az a válaszom, hogy eléggê. Szerintem - bár pici általánosítás - a férfiak nem igénylik annyira azt, hogy több emberrel folyamatos kapcsolatban legyenek és a problémáikról, érzelmeikről beszéljenek, így általában a párkapcsolat (már persze ha jól működik) kielégíti ezt az igényüket (emellett persze vannak barátaik, haverjaik, ez természetes)... Arrók nem is beszélve, ha egy másik nő miatt hanyagol, akkor fel kell tenni a kérdést, hogy mégis kivel jár: velem vagy vele? Kit akar?

2018. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Zavarna megmondanam neki. Aztán viszlát el is köszönnék! Ennél sokkal többet érsz.
2018. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha elhanyagolna, az nyilván zavarna. Hogy mi az oka, az ebből szempontból teljesen mindegy. Nekem is fontos, hogy ha már párkapcsolatban élek valakivel, az érzelmi igényeinkkel elsősorban egymáshoz forduljunk, de nem törekszem feltétlenül kizárólagosságra. Magyarul nem zavar, ha a páromnak vannak barátai (tökmindegy, milyen neműek), ha nem hanyagol el.
2018. dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavarna. Ritka dolog, de létezik a férfi-nő barátság. A legjobb barátom férfi, páromnak is vannak női barátai. Működik nálunk.
2018. dec. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Engem is az elhanyagolása zavarna, illetve ha kibeszéli a kapcsolatunkban lévő problémákat (ha vannak), ahelyett, hogy velem megbeszélné. De ez a barát nemétől független. Ilyen esetben elmondanám páromnak, hogy pontosan mi zavar, és ha nem változtat, akkor nincs dolgunk egymással.

Páromnak vannak női ismerősei, egyik exével is tartja a kapcsolatot. Abszolút nem zavar. Én is jóban vagyok egyik exemmel, be is mutattam őket egymásnak,nem volt gond. 3 éve együtt vagyunk, eszünkbe se jut a megcsalás. Aki hűtlen, az az is lesz, hiába minden. Nem kell hozzá tartós ismeretség egy másik neművel.

2018. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Attól, mert a fiúk, férfiak nem mindenkinek nyavalyognak nem jelenti azt, hogy egy teáskanál érzelmi szintjén állnak. Nekem is voltak lány, nő barátaim és eszembe sem jutott, hogy rájuk mozduljak. Egyszerűen jó volt így ez a barátság és például nekem is kell valaki, akivel igen is megbeszélhetem a problémáimat.
2018. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9: Es miert nem a parod ez a valaki? Nem az a jo parkapcsolat lenyege, hogy o a legjobb baratod is egyben?
2018. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!