Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sok vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sok vagyok a páromnak, és a problémákat sem hajlandó megbeszélni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Mit jelent az, hogy sok? Az a kevés ellentéte?

Vagy rosszul leírva, hogy "Sokk"?

2019. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ mi a probléma és erről mennyiszer kell beszélni
2019. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt jelenti,hogy életemben először komoly kapcsolatot szeretnék.Sajnos szeret magányos lenni,én meg nem.Folyamatosan alkalmazkodom,de semmi sem jó.Mikor el szeretném mondani,hogy mi a problémám ott hagy.Nem megyünk sehova ,nem csinálunk semmit,csak ha előtte órákat beszélek róla.Ez normális?
2019. máj. 11. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem okés. Egyszer próbáld meg leültetni, és komolyan kifaggatni arról, hogy mik az igényei, és hogy mit tehetnétek, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Ha érdekled, akkor biztosan hajlandó a közeledésre, csak talán nem látja be, hogy neked mennyire rossz. Amúgy mennyi ideje vagytok együtt?
2019. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha szeret magányos lenni,akkor szakìts vele.De szerintem nem azért nem haajlandò semmire,és megbeszélni sem semmit.Hanem csak egy buta,és még gyerek is.
2019. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem párod van, hanem szexhaverod.
2019. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos szeret magányos lenni,én meg nem."


Nem illetek össze, ennyi. Ha két embernek ennyire eltérő az életstílusa, azon nincs mit megbeszélni. Vagy az egyik fél feladja önmagát, idomul a másikhoz és csendben szenved, vagy szakítanak.

2019. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon félremagyarázod a dolgokat. Ez egy kifacsart valami, amit a saját szájízed alapján leírtál. Valószínűleg nem magányos szeret lenni, hanem néha szüksége van (volna) privátszférára is.


Ezek mellett valószínűsítem, hogy túl sokat locsogsz hülyeségekről, ami fárasztó.

2019. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok az a feleslegesen beszélő,csak sosem akartam még komolyan senkivel foglalkozni.Nem gyerek vagyok,hanem 38-éves.Azért írok itt hogy őt ne piszkáljam a szarjaimmal.Sosem lógok rajta,már beszéltünk sokszor.Szeret egyedül lenni ,de engem is szeret.Én csak megoldást keresek,saját magamat már nem találom.Nem tudja milyen nehéz nekem,ezt meg is értem mert ráadásul nimfo fagyok.Amit azért hogy vele lehessek,teljesen el kell nyomnom.
2019. máj. 11. 23:14
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocs,aki nem keresi a kompromisszumot,hogy meg legyen oldva ez a probléma az gyerek.Lezárja annyival,hogy szeretem a magânyt.Az hogy neked ez így rossz,az már nem érdekli annyira,hogy megerőltesse magât és változtasson egy hajszálnyit is.Akkor mit szeretnél?Belenyugszol,elfogadod a helyzetet vagy tovâbbálsz.

Azt mondjuk nem értem,hogy azt írod nem is tudja nekedez milyen rossz.Akkor tudasd vele.

2019. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!