Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Veletek előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Veletek előfordul néha hogy a párotok az utcán, vagy máshol a társaságotokban feltűnően megnéz egy másik nőt, esetleg meg is fordul utána?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy reagáljátok le? Nem foglalkoztok vele vagy megbántódtok?

2019. máj. 11. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

1X vettem észre, mondjuk azt a lányt én is megnéztem.

Lipcsei Betta volt.

2019. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem sokáig lenne a párom, aki így viselkedik mellettem.
2019. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

38% Te az előbb még arról papoltál, hogy minden nő hazug.

Döntsd már el nőként vagy férfiként trollkodsz.

2019. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tolerálnám ezt hosszútávon... pláne ha ennyire látványosan csinálja.
2019. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a pincérnővel flörtölt miközben velem randizott, ráadásul az asztalunknál. Utólag visszagondolva el nem tudom képzelni hogy hunyhattam szemet efölött.
2019. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nem egy bunkó paraszttal vagyok együtt.
2019. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
soha, gyönyörű lányokat észre sem vesz, nekem kell szólni hogy nézzen már oda, ilyenkor azt mondja, hogy te sokkal szebb vagy. Ennyi ;D
2019. máj. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Megnézni megszokta,dd nem fordul utána,és nem bunkó.Én is megnézem a férfiakat,ha olyan.Vagy mondom neki,hogy amikor vettem a kávét,jól nézett ki aki kiadta és tetszettem neki.
2019. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Oda pillant ha csinos lányt lát, de azt még nem vettem észre hogy utána is fordult volna. Ha nem szó szerint bámulja és nem fordul utána még belefér. Amúgy pedig megalázó ez a viselkedés.
2019. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!