Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is csúnyán beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csúnyán beszél a barátnőjével, barátjával? Szoktatok egymásra csúnyát mondani ha idegesek vagytok?

Figyelt kérdés

Pl k.v. vagy, g..i...stb.

Meddig engedtétek az ilyen viselkedést?

Szerintem egy normális kapcsolatban ha idegesek vagyunk se mondunk ilyet, nem?

Ez csak rosszabb lesz ha így beszél velem, nem ?


2019. máj. 12. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket soha nem mondtunk egymásra. Remélem ez így is marad. Veszekedni sem szoktunk, ha nagyon idegesítő vagyok valami miatt, akkor kerek perec az arcomba mondja a párom, hogy "Szerelmem menjél innen el, mert most a létezésed is idegesít." S akkor elmegyek másik szobába olvasni, nem sértődöm meg, mert tudom, hogy én voltam a fsz és jogosan küld el.


Én meg csak annyit szoktam mondani neki, hogy "Jó, tudod mit? Pukkadj meg." Nálam ez a legcsúnyább sértés, akkor tudja, hogy tényleg ideges vagyok.

2019. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha sem. Ez azért elég proli színt.
2019. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem szoktam csúnyát mondani arra akit szeretek..
2019. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha. Szerintem ez nem fér bele. De a durva hangnem sem. Kiabálás sem. Szerintem értelmesen is meg lehet mindent beszélni egymással.
2019. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha. Aki ideges, az szedjen hangyát.
2019. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamikor elég nagy fejfájást tud okozni a lánnn... igaz nem ordítok vele de a hangnemem megváltozik alapból kicsit szelídebb vékonyabb hangon van (persze nem nőies) de amikor dühös vagyok akkor teljesen megváltozik erősebb mélyebb lesz


Na most amikor mérges vagyok rá nem fogom egybol elmondani mindennek (max fejben de a gondolatai mindenkinek saját magára tartoznak ebben nincs bele szólás) na most a nem tetszésem okat elmondom a berzerk hangommal és próbálom értelmes érvekkel alátámasztani! Kifejezem a nem tetszésemet (jo oke talán a végére egy kicsit feljebb megy a hangerő, de ilyen vagyok heves vérmérsékletű...)


Persze én csak akkor vagyok dühös valakire ha olyant is csinál minden ok nélkül nem kötők bele a baratnombe sőt inkabb próbálok minnél szebben beszélni vele a lényeg hogy amikor veszekszunk akkor közben el mondjunk a problémáinkat is és ha már lenyugodtunk akkor megbeszélnünk mégegyszer szebben


Minden kapcsolatba vannak viták egy sem ugy jon létre hogy tökéletes sokat kell erte tenni mindkét félnek hogy az legyen!


De pl ha más felllllbbbbaasszza az agyam akkor sem beszélek vele csúnyán elvégre nem ő rá vagyok ideges! Meg azért nem szoktam elhordani mindennek max 1-2 szór amit a haveri társaságba is szokunk egymásnak mondani amikor valaki meg tréfálja a másikat

2019. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez az... milyen dolog már mindennek lehordani a másikat akit elvileg szeret az ember... Nekem is az jutt eszembe erről hogy alpári viselkedés...


Jó vége ennek biztos nem lesz. Már elegem van, nem szabadna így beszélnie velem

2019. máj. 12. 12:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg utána semmi bocsánat kérés. Pedig egyik csúnya szó se igaz rám.

Már olyan gondolataim vannak hogy majd más jobban becsülni fog és soha se fog így beszélni velem

2019. máj. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!