Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod, ami lehúzott?

Figyelt kérdés
Volt már olyan kapcsolatod, amiben amellett, hogy nem érezted jól magad, még vissza is tartott a fejlődésben? Volt, hogy a párod, ahelyett, hogy motivált volna, inkább a gyengédségeidet erősítette?

2019. máj. 12. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volt. Ki tudom szűrni az ismerkedés szakaszában, kivel nem passzolok össze. És értelemszerűen én se húzok le senkit: tisztelem és segítem a párom céljai elérésében.
2019. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt, és sajnos nagyon szerelmes voltam, és csak utólag láttam. Olyanokat mondott pl, hogy én inkább ne pályázzak valamire, mert azt nem az olyanok szokták megkapni, mint én, hanem az olyanok mint ő. Igazi barom volt. Meg én is, mert alárendeltem magam, mindenben támogattam, és ő el is érte a célját, aztán kidobott, mint macskát.


Kiváló lecke volt.

2019. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Volt. Egy nárcisztikus, borderline nővel, aki nagy színész volt, és nagyon kedves, jófej tudott lenni, ha akart valamit, emellett tökéletes teste volt.
2019. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem! Mindig törekedtem arra hogy én is és a partenerrm is jobb legyen


De ugy gondolom hogy az a kapcsolat ahol le húzzatok egymást vagy az egyik a másikat nagyon nem jo ha lehet akkor tegyetek ellene! De ha semmiképen nem tudtok tenni ellene akkor szakitani kell! Mert csak pazaroljatok egymás idejét energiáját fejlődési készségét

2019. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak ilyenek voltak.
2019. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Volt.

Kiálltam mellette a családommal szemben, támogattam a karrierjében, én meg évek alatt szépen lemorzsolódtam.

Aztán elhagyott egy jóval fiatalabb, egyetemista lány miatt.

Elég vicces már így utólag összerakni ezt az egészet, az ember tudata beszűkül, nem látja át a jelen helyzetét.

2019. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Több is sajnos :(
2019. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos volt.

Soha semmi nem volt jó és mindig ismételte hogy semmibe nem vagyok jó és lusta vagyok.

28 éves létemre maximum az 50 évesek között nézzek szét mert egy 30 évesnek már öreg vagyok

2019. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz motiváció és fejlődés alatt? Úgy gondolom szeretteljes légkörben, ahol tényleg szeretik egymást tiszta szívből, nem akarni kell a fejlődést, hanem szeretni és elfogadni egymást és a fejlődés jön magától. Az ember mindig fejlődik magától az idő elteltével és ezt sose szabad akarni.
2019. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

9es: ennyi erővel a hajókba is felesleges motor meg kormány, feszítsük ki a vitorlát, aztán majd elfúj valahová a szél.


Az élet nem így működik. Célok kellenek (egyéniek és közösek), az elérésükhöz motiváció.

2019. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!