Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nalatok most telne be a pohar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok most telne be a pohar a ferj tettei miatt?

Figyelt kérdés

Csaladunk van, ferjem negativ dolgai miatt jo regen kulonalszunk. Hetek honapok kb.

Tegnap delutan jott hogy kedveskedik ket percet, ami tudom nem szivbol jott. Azert tette, aludjunk egyutt.De mint eddig is jol ereztem, mas mokkel ir es hivja oket.

Csalad az utolso, este jar haza.Epp a gyereket ahogy elaltattam, menni akartam fekudni hogy talan tenyleg bekulest akar.Idot neztem epp a telojan, amikor latom a nocske irt meki .Parom ezido alatt komyhaban volt.Azonnal mergemben irtam a nonek, mit akar a paromtol.S kerceztem ferjem ki ez?.a valasza, anyja noverenek lanya..Sokadik hazugsag, vissza a reggi helyemre, marad a kulonalvas

Azt mondta vege mindennek, engem hibaztat !

Nagyon elegem lett az egeszbol.


2019. máj. 12. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt olvasva már rég betelt volna...
2019. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Miért mentél férjhez egy ilyenhez?

Főleg ha még a családját sem ismered teljesen.

2019. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Betelne rendesen és elválnék.
2019. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,elegem lett most belole.

Ismerem a csaladtagokat, de hirtelen ezt a valaszt tudta ravagni, hazugsagot.Errol a norol vannak itt fotok amit ha megtalalok osszetepem.Es a tortenet amikor irt a no, ejjel fel 3volt.

2019. máj. 12. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Nekm inkább tőled telne be, már ne is haragudj...
2019. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De akkor miért adod be a válást?
2019. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Jah nem ertem , h miert nem lehet el válni !? Annyi ilyen not ismerek panaszkodik de nem lép ,aztan ne légy meglepődve mikor egyszer csak csomagol !
2019. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!