Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmagyarázná nekem valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná nekem valaki, hogy mit jelent az, ha egy pasival együtt élek már 3 hónapja, és műtét után altatásból felébredve a volt feleségét keresi?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk már 20 éve tart, tavaly vált el a feleségétől és pár hónapja együtt élünk. Az elmúlt évben meg volt kapcsolata egy 18 éves lánnyal, és a születésnapján meg őt hívogatta. (a párom 60 éves) A lány azt mondta lefeküdtek, a párom mondja, hogy hazudik. De azt mondja engem nagyon szeret. Úgy érzem magam, mint akit szembeköptek, megaláztak. Azt hittem, hogy a kapcsolatunk végre stabil, és tudunk egymásra számítani. Én mellette voltam, szerelmes sms-eket küldözgettem neki, mikor kórházban volt. Ma mikor meglátogattam mikor kitolták a műtőből, a szobatársai mondták, hogy kérdezte, hol van (név), ami nem az én nevem. Mit tegyek?
2010. júl. 6. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én megkérdezném tőle, hogy mit szeretne vele! Ha olyat, akkor sajna ez váláshoz vezetne nálam.
2010. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az alatatás alatt aludt, s a volt feleségével álmodott?Lehet, hogy beszélgettek, s amikor kinyitotta a szemét, csak később eszmélt rá, hogy már nem álmodik.Bízz benne, ha már 20 éve együtt vagytok.Bár, az, hogy volt kapcsolata egy 18 éves lánnyal, az már gáz, főleg, hogy ő 60 éves, de az is kellemetlen, hogy melletted volt egy másik kapcsolata.
2010. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
20 éve vagytok együtt és ő nemrég vált el a feleségétől??? Nem értem, miért csodálkozol.
2010. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, több évtizedet élt le a volt feleségével. Volt ideje megszokni, hogy ha bármi van, őt keresi. Veleg három hónapja él együtt, az enyhén szólva nem nagy idő. Szerintem érthető lehet a dolog, persze a körülményektől is függ (meddig voltak házasok, milyen bensőséges volt a kapcsolata vele, veled, hogy váltak el...). Ha jobban lesz, kérdezd meg őt.

Mennyi idős vagy? Ha fiatalabb, akkor szerintem az is közrejátszhat.

2010. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
43 éves vagyok, és igen, eddig a szeretője voltam!
2010. júl. 6. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes voltál.

No lám visszanyalt a fagyi.

2010. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy minden kedvem elment attól, hogy a továbbiakban bemenjek a kórházba hozzá. Menjen a felesége. Az előzőnek: Ehhez két ember kell és egyfajta bizonyos háttér mindkét részről. Ne ítélkezz addig, amíg nem éled át!
2010. júl. 6. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

de, átéltem, voltam énis szerető, és meg is kaptam érte a büntetésem, csak tudod én akkor 16 éve szerelmes kislány voltam és 2 hónapig tartott, nem pedig 20 évig segédkeztem egy nőtársam átb@szásában, ugyanis te réges-rég felnőtt nő vagy, tudatában mindennek.

És igen nekem is visszanyalt a fagyi, és neked is. És még olcsón megúsztad ezt a húsz évet, de hogy még te vagy felháborodva.....

2010. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok felháborodva, csak nagyon rosszul esik. most kezdtük el a közös életünket, amikor azt hittem hogy egy a célunk és számíthatunk egymásra.
2010. júl. 6. 22:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

de miért, mit hittél, most komolyan, hogy egy nőt átvert 2 évig és most majd egy csapásra megváltozik és veled teljesen másképp fog viselkedni? Azért ezt te sem gondolhattad komolyan, pont te lehetnél az aki ismeri.

Igazából beledőltél a saját kardodba (hülyeségedbe).

20 év alatt ismerkedhettél volna normális férfiakkal, és lehet hogy mára lenne egy normális kapcsolatod.

Neharagudj, de ezt te választottad, min vagy meglepődve?

2010. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!