Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek, ha bármit megtennétek egy lány boldogságáért, és cserébe ez viszonzatlan? Én vagyok az első kapcsolata, lehet, hogy ez a probléma forrása, nem tudja, hogyan kellene viselkedni egy kapcsolatban? Majdnem egy éve vagyunk együtt, rengeteg áldozatot hoztam/hozok érte, nekem már több hosszú távú kapcsolatom volt, egyikben sem volt ilyen probléma, mégis azt mondja, én nem értek a kapcsolatokhoz, nekem kellene folyamatosan változtatni, hogy megfeleljek. Ő pedig egyre kevesebb dolgot tesz értem, és mikor oda jutunk, hogy feladom, mindig elkezd harcolni, de ez maximum 3 napig tart. Hozzáteszem, hogy amiket én megteszek, azt el is várja, de ha egy ugyanolyan helyzetbe kerül, akkor én nem várhatom el ugyanezt, mindig védekezik. Mit tegyek?

2019. máj. 15. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ennyi.
2019. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Pont ez a baj, hogy túlságosan mindent megteszel érte. Nem érzi azt, hogy neki kellene bármit tennie ezért a kapcsolatért, mert ha semmit nem rak bele te akkor is a tenyereden hordozod.
2019. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyenlőtlen, egyoldalú fostenger. Ennél egyedül is fényévekkel jobb. Egyébként pedig amíg lábtörlőt csinálsz magadból, hogy megfelelj a másiknak, addig annak is leszel kezelve. Mégis hogy tiszteljen bárki valaki olyat, aki saját magát se tiszteli?
2019. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél vissza és ne tegyél meg mindent.
2019. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen kiasznál. Nekem ilyen pár nem kéne.
2019. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahol az első évben áldozatok kell hozni a másikért, ott nincs értelme erőlködni. Szevasz.
2019. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
végig kell gonolni, hogy ez a normális életed-e. fenntartható-e szerinted? így szeretnél-e élni?
2019. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség az, hogy vegyél ebből vissza. NE!!! Kérlek szépen maradj ilyen, egy normális kapcsolathoz ez elengedhetetlen. Viszont a mostani barátnőddel ez sosem fog működni. Ő egyértelműen nem tudja ezt viszonozni. Igen, valószínűleg azért mert tapasztalatlan. A te viselkedéseddel minden rendben van, és egy normális lány valamikor majd nagyon fogja értékelni, hogy ilyen vagy. És tőle ugyan ez jön majd visszafelé is.
2019. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
A nőknél ez valami kib#szott beteges dolog lehet, hogy mindenáron meg akarják változtatni a férfit, de úgy, hogy közben semmit nem tesznek hozzá a párkapcsolathoz. Rühellem ezt. A másik, amit a kérdező barátnője elkövet, az a gátlástalan manipulálás. Most komolyan, miért gondolják a nők, hogy egy kapcsolat kizárólag róluk szól?
2019. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!