Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, nem voltam még ilyen helyzetben de ahogy nézem nem is szeretnék többet. :)

A helyzet az hogy ismerek egy srácot, jobban mondva férfit 10 évvel idősebb nálam. Évek óta ismerjük egymást de csak 2 hónapja történt kb köztünk több is mint beszélgetés. Róla azt kell tudni hogy kb 2 éve ért véget egy kapcsolata amikor azt mondta hogy köszöni szépen nem kér többet egy komoly kapcsolatot sem. Azóta is tartja magát ehhez. Nekem többször is kijelentette hogy Ő többet nem tud nekem nyújtani, szerelem nála kizárt. Alkalmi partnerei voltak de ha komolyra fordult volna a dolog akkor Ő menekült, még akkor is ha amúgy megfelelt volna neki a nő. Most pedig én vagyok neki és én kis naiv módjára gondoltam majd megváltoztatom, hát nem igazán akar sikerülni. A baj az hogy én többet érzek iránta mint kellene már most... Biztos voltatok már ilyen helyzetben ti is, mik a tapasztalatok?

Azért nem tudom Őt hova tenni még mert azt is tudni kell hogy sokat beszélünk. Mindennap ír nekem, napjában többször. Én sokszor direkt nem keresem napközben de maximum 3 óra szokott úgy eltelni hogy nem ír, utána biztos jelentkezik hogy mi a helyzet velem, mit csinálok... De valamelyik nap is találkoztunk és akkor is szóba jött ez az egész szerelem dolog és nagyon tiltakozik ellene... De nem tudom hova tenni ezt a sok írogatást és azt hogy érdekli mi van velem..


2018. febr. 7. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A srác nem azt mondja, amit érez, hanem azt, amit az a saját magáról kialakított képe érezne, amit neked mutatni akar.

Ha meg akarod változtatni, akkor valahogy el kell érned, hogy sokkal jobban megértse a saját problémáit és motivációit. Az egészet rákenni a szerelemre meglehetősen gyerekes dolog. Nem szerelmesnek nem kell lenni, hanem érett, tudatos módon kezelni a kapcsolatot és a problémákat.

2018. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, én is így gondolom... De fogalmam sincs mit csináljak akkor se...
2018. febr. 7. 16:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ha ahhoz sem vagy érett, h értelmezd azt, h ő egyszerűen tényleg nem akar szerelmet, kapcsolatot, akkor milyen társ lennél kapcsolatban? Ha valaki ennyire erőszakos lenne, h folyton ezt akarja vesézni, akkor nyilván én bennem is még jobban erősödne a "csak azért se" érzés, mert ha már most ilyen vagy, akkor kapcsolatban hogy viselkednél?! Igen, érdeklődik irántad, mert nyilván az érzésének és az egójának jó, h van valaki, akivel kommunikálhat, flörtölhet úgy, h még sincs lekötve és aki ráadásul vevő is erre. Tiszta lapokkal játszik, te belementél. Nincs okod reklamálni. Én is voltam ilyen helyzetben, de nem nyaggattam vele... Én is úgy vettem, h ma van, holnap nincs. Bár mi aztán összejöttünk, h hagytam, h ő kezdeményezzen, de pár hónapnál tovább nem tartott a dolog.
2018. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan veszed hogy nyaggatom ezzel az egésszel... Egyáltalán nem így van..
2018. febr. 7. 16:25
 5/16 anonim ***** válasza:

" Nekem többször is kijelentette hogy Ő többet nem tud nekem nyújtani, szerelem nála kizárt."

"De valamelyik nap is találkoztunk és akkor is szóba jött ez az egész szerelem dolog és nagyon tiltakozik ellene"


"Akkor is szóba jött ez..." Nyilván itt mutatkozik meg, h már többször volt erről téma, de rendben nem mondom, h nyaggatod vele, de erősen érződik ebben az egészben, h tényleg tartja magát ehhez. Annyit tudok tanácsolni, h tényleg ne erőltesd. Készíts egy B "tervet", h mi van ha azt mondja, h "Köszi, ennyi", h ne érezd magad rosszul. Add önmagad, hagyd, h jól érezze magát melletted és lehet meglátja, h nem olyan szörnyű egy kapcsolat. A lelki fröccsökkel szerintem ne gyere neki, h ilyen olyan fontos és hasonló befolyásoló maszlag :) Csak érezzétek jól magatokat és hagyd, h ő döntsön. Persze magadban húzz egy bizonyos vonalat, mert nyilván évekig nem fogsz akarni rá várni és évekig nem túl jó dolog egy szexpartnernek lenni, reménykedve, h majd beléd szeret.

2018. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, az pedig hogy többször kijelentette az nem azért volt mert én hoztam fel a témát hanem Ő mondta magától... Pl most se írtam neki ,nem kerestem, nem akarok ebben sem sok lenni neki de eltelt 2 óra és pont most írt...
2018. febr. 7. 16:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a tipikus női mizéria, “majd ÉN megváltoztatom a rosszfiút”. Azt hittem 25 évesek már nem viselkednek ilyen gyerekesen..hagyod magad szépen kihasználni, amíg nem talál mást. Mit tudna neked nyújtani ez az ember? Csak a fejedben él róla az a kép, amibe beleszerettél.
2018. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Meg Vannak félre érthető kijelentései és kérdései amiket itt nem írnék le nehogy magára ismerjen ha erre jár. :)
2018. febr. 7. 16:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon bírom mikor értelmesen felteszek egy kérdést és bunkón tud rá válaszolni csak valaki..
2018. febr. 7. 16:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az h ír, még sajnos nem jelent semmit. Unatkozik, más nem elérhető a chaten, vagy bármi. Erre ne következtess. Lehet, h még rajtad kívül X nőnek is ír, h "hogy vagy?". Azért mert sűrűn keres, az lehet egy "biztosíték" a következő kufircra. Hiszen milyen jól esik egy nőnek, h a férfi keresi, érdeklődik utána, nemde? :) Remélem érted a jóindulatú szarkazmust.
2018. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!