Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
3 éve megismertem egy férfit(35) én 27 vagyok. Én egy boltba dolgozok eladóként ő meg egy áruszállító. Már az elejétől kezdve szimpatikusak voltunk egymásnak. Nagyon jól el tudunk beszélgetni( elég bizalmasan elbeszélgetünk akár egy jó barátnőmmel,havonta 1 vagy 2szer jön).Én kapcsolatban voltam ő meg házas. Amint kiderült egyikőnknek sem jó a kapcsolata. Mindig mondta,hogy találkozzunk valahol(munkahelyen kívül ahol tudnánk beszélgetni). Én a rossz kapcsolatom ellenére nem akartam titokban. Aztán szakítottam fél éve a párommal és ismét elhívott,hogy találkozzunk. Sétáltunk egyet,beültünk egy kávézóba,pár órát együtt töltöttünk. Ő egy szer megpróbált megcsókolni,de én így nem akrtam,hogy ő házas(tudomásul vette nem erőszakolta ki). Én már szinte kezdek szerelmes lenni bele, többször is beszéltük,hogy biztos jó pár lennénk,szinte barátok vagyunk 3 éve. Mindig ő keres szinte,ő hívott a találkozóra is. Csak azt nem értem,ha 3 éve többször próbálkozott meg tényleg jól kíjövünk,nagyon hasonlóan gondolkozunk és nemigazán jó a házassága akkor miért nem hagyja ott a feleségét(gyereke sincs),akkor egyből összejönnék vele.(így titokba nem akarok jobban belemerülni nem vagyok az a tipus).A kollégáim szerint szerelmes lehet belém azt látják a viselkedésén. Nemtudom mire vélni a viselkedését,tényleg egy jó kapcsolat lehetne köztünk de miért nem képes elhagyni a feleségét.(nekem és a kollégáimank őszintének tűnik a viselkedése nem a szórakozós tipus)
2018. márc. 5. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy akarna komolyabb dolgokat. Harom ev alatt ha szar a hazassag, boven el lehet valni anelkul is, hogy kilatasban lenne uj szerelem, hat meg igy, hogy erdeklodik is irantad es te is iranta... Szerintem csak arra var, hatha megadod magad, es azt sem zarnam ki, hogy kalandozos tipus, az emberek remekul meg tudjak jatszani a rendes, normalis alakot, tipikus hazugsag a “rossz a hazassagom” szoveg, siman lehet, hogy masokat is szedit kozben, le is fekszik massal, csak ott vagy te is akivel rendszeresen talalkozik es akkor mar neked is csapja a szelet. Kerdezted mar egyaltalan, miert nem valik el?
2018. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Élhetetlen.
2018. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha akarna tőled bármit is egy dugáson kívül, akkor már elhagyta volna érted a feleségét. Hiába képzeltek bele sok mindent, ha te kellenél neki, akkor veled lenne.
2018. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Milyen kapcsolatról beszélsz? A leírásban csak egy tipikus sztori szerepel a klasszikus szereplőkkel.. az utolsó hazug gerinctelen féreg és egy önbecsüléssel nem rendelkező, végtelenül ostoba tyúk, aki szép lassan bekajál minden szarságot, amivel a faszi eteti egy kósza numera érdekében. Egy ilyen embernek se nevezhető jellemtelen senkiházitól mi mást vársz, őszintén? Ennyire átmosta a Disnez az agyad, hogy képes vagy hinni a tündérmesékben? Ugyan már, legaláb magadnak ne hazudnál.. Még ha sikerül is szétszedned a házasságát, pont annyira lesz veled korrekt a rózsaszín köd enyhülése után, mint a párjával, akinek hűséget fogadott. Ébresztő..
2018. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én elfelejteném a pasast
2018. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
O szabadidos dugasra vagyik, nem rad. Es ha az a pasas, aki a felesege hata mogott randikra hivogat masik not, akit meg is csokolna, meg dugna, ha rajta mulna, nem szorakozo tipus, akkor nem tudom ki az. Kicsit nyisd mar ki a szemedet... ilyen faszitol mit akarsz ugy megis? Nagyon jo par lennetek, ja. Egeszen addig, amig melletted nem kezdi el keresni az utododat.
2018. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Nős pasival nem érdemes kezdeni.Amelyiknek tényleg sza.r a házassága az bizony elválik, függetlenül attól, hogy van-e más kilátásban neki.Ez a pasi csak új puncit(kat) keres a változatossági igényének a kielégítésére.

Lépj tovább, ne pazarold az idődet rá.A leírtakból ítélve én akkor sem szavaznék bizalmat neki, ha már holnap elválna.Te vennéd át a feleségnek a mostani szerepét( a biztos pontot), melletted is keresné az újabb lehetőségeket.

2018. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A rossz házasság a szokásos duma.

Ha olyan rossz lenne, és érted annyira odavan, már rég elvált volna. Főleg, hogy gyerek sincs. Csak meg akar fektetni és azt mondja, amit hallani akarsz.

Legjobban teszed, ha nem találkozgatsz vele, mert sírás lesz a vége.

2018. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar b@ szni.Mennyi hülye nő van.
2018. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérjük, vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!
2018. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!