Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy vezető beosztású nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vezető beosztású nő miért akar "rangján" alul ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ő mérnök végzettségű és a gyár egy másik osztályán vezető, én csak egy érettségizett SMD programozó vagyok (amit belső képzésen tanultam) kvázi betanított munka, ezen felül annyi hogy beszélek angolul, mert az meg kell a munkámhoz, de pl az érettségim olyan rossz lett hogy egyetlen egyetemre sem jutnék be.


Ebédszünetben gyakran odaül hozzám és beszélgetünk, többször utalt rá finoman hogy munkaidőn kívül is találkozhatnánk kettesben. Persze értem hogy azért tőlem várja hogy randira hívjam.


Ez oké is csak azért meglepett, hogy egy gyártósori melóssal szeretne ismerkedni. Bár nagyon tetszik nekem de szerintetek milyen problémák merülhetnek fel?



#mérnök #gyári munka #melós #vezető beosztású nő
2019. máj. 15. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Az mindenképp,hogy paranoiás vagy. Az emberek nem rangok,fokozatok meg címek segítségével keresnek társat. Javaom,te se ezt vedd alapul,mert elég hamar kiábrándul belőled ő is.
2019. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

# 1


Csak tudod valahogy gyakran hallom ezt vagy úgy értem van a köztudatban az hogy egy sikeres, vezető beosztású nő hasonló rangú férfit akar párjának.

2019. máj. 15. 22:03
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Vannak olyan nők is, de ők nem is ismerkednek olyanokkal, akik nem jöhetnek náluk szóba.

Szóval ettől nem kell félned.

2019. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
2: És jobban hiszel egy dogmának, mint a saját szemednek?... Akkó hülyevagy.:)
2019. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Hasonló férfit igen, de ez nem rang kérdése.

Egy nő aki felküzdötte magát, sok munkája van abban amilyen most az élete hasonló partnert keres. Olyat aki elhivatott, szorgalmas, határozott, céljai vannak stb. De ez nem abban mutatkozik meg, hogy milyen beosztásban dolgozik valaki.

Hogyha csak "párkapcsolahoz szükséges" tulajdonságokat néz az meg abszolút nem függ össze a pozícióval.

2019. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

# 4


Igazad van tényleg inkább a saját szememnek kéne hinnem. :-) De azért ez a mérnök nő, munkás pasi páros nem annyira megszokott nem?

2019. máj. 15. 22:18
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk mert a gyártósori melós férfiasabb, mint az irodai aktatologató? Mert képes otthon felfúrni egy polcot? De ez csak egy példa, ezer oka lehet. Ha ő kezdeményezett, bejössz neki, nincs min agyalni.
2019. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
6: És mért fontos az neked, hogy megszokott életed legyen?
2019. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

# 8


Nem fontos hogy minden megszokott legyen. Igazából nagyon örülök, hogy megismerkedhetek vele, csak kíváncsi vagyok erre a hát hogy úgy mondjam sokat emlegetett "diplomás nő + munkás pasi" dologra hogy ez vajon járhat e problémákkal stb.

2019. máj. 15. 22:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert magas vagy.
2019. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!