Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végső elkeseredésemben írom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végső elkeseredésemben írom ezt a kérdést? Nem tudom már mit tegyek, talán nincs is erre válasz, de jólesik kiírni.

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, nagyon- nagyon. Amolyan szerelem első látásra dolog volt ez, túl nyálasan fog hangzani, de abban a percben, ahogy megláttam, megindult bennem valami...és TUDTAM, hogy ő fontos szerepet fog játszani az életemben. Lassan megismertem, és bebizonyosodott, hogy ő tényleg olyan, amilyennek elképzeltem. Tényleg olyan, amilyenre mindig vágytam. Egyszerűen tökéletesnek látom,...

Barátok lettünk. Minden nap beszélgettünk, mindenről el tudtunk beszélgetni. Egymást nevettettük, még lelkiztünk is. Hihetetlen volt, szinte kitaláltuk egymás gondolatait.Tökéletes lelki társra találtam benne, és hihetetlenül vonzódtam hozzá. Nem bírtam mellette túl sokáig, mert azt hittem, felrobbanok, ha nem csókolhatom meg..

Egyszóval rohadtul beleszerettem....ennek már egy éve. Azóta nincs SEMMI...

Nem tudja, hogy mit érzek iránta, de nem lenne értelme elmondanom neki. Tudom, hogy nem lenne...másik lány tetszik neki, akit nem is ismer. Bálványként tekint rá, közben a lányt abszolút nem érdekli. álomvilágban él még...

Egyesek szerint ha őszintén elmondanám neki, hogy mit érzek, lenne esélyünk egy kapcsolatra. De én félek...már így is darabokra törte a szívem...ha hallanám a szájából, hogy "nem"...meghalnék..belül.

viszont így is csak szenvedek...mit tegyek? várjak rá, míg felnő? tegyek kockára mindent, és legyek vele őszinte?

...annyira nehéz...

elnézést a sok szövegért...


2010. júl. 6. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig vártál az biztos. Igen, elég szar hallani azt hogy "Nem" de a bizonytalanság még rosszabb. Szerintem légy öszinte, bár ugye fotelből mindig könnyebb az okosat játszani, és megmondani a helyes irányt, ha az ember a folyó közepén van és uszni kell, na az már nehéz...-


De magaddal és vele is jót teszel ha elmondod. Magad miatt, hogy ne örjitsen a tudat, vele szemben meg azért hogy tiszta legyen az a bizonyos lap.

2010. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még ez a bajod, nagy levegő -> szemébe nézel -> mondod hogy szerelmes vagy belé -> vársz ... és a megoldhatatlannak hitt problémád megoldodott. Pár év múlva nem is érted majd miért féltél kimondani.
2010. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én másfél éve vagyok ugyanígy ezzel,mint Te,szóval abszolút megértelek,és átérzem a helyzetedet!Neked picikét könnyebb a helyzeted,mivel az én kiszemeltemnek van kapcsolata,és egyéb akadályok miatt sem lehetünk együtt,a Tiéd ,,csak" vágyakozik más után.Figyelj,én a helyedben mindent feltennék egy lapra,és lesz,ami lesz alapon beszélnék Vele.Elmondanám Neki,mit érzek,aztán majd döntsön.Ez csak az én meglátásom,véleményem.Én gyáva volnék ehhez,meg nem is tehetem,de Neked ezt tudom tanácsolni.
2010. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte vele csak mond meg neki hogy el kell neki mondanod valamit kettőtökről és ő megkérdezi mit te mondod hogy tudod hogy neki más lány tetszik meg azt is hogy neki csak ő kell de te szereted meg stb és nem fogysz megsértődni hogy ha azt mondja hogy nem de nyugi ztem nem lessz ilyen durva és arra gondoltál már hogy lehet csak azért mondta azt a lányos dolgot hogy tetszik neki mert megakarta tudni hogy téged zavar e gondol kozz el rajta hogy amikor róla beszél figyeli-e a reaakcióidat?
2010. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Meg is lepődtem, hogy ennyien reagáltak a hülyeségemre..

Igen, talán tényleg az lenne a legegyenesebb megoldás, ha a szemébe mondanám...de én nem vagyok ennyire bátor...én nagyon félek a csalódástól...nagyon félek. Meg hát nem sok esélyt látok rá, hogy pozitív választ kapjak...de...talán egyszer meg kéne próbálnom, mert ez így nem állapot :(

23:56 - Nem tőle tudom, hogy tetszik neki az a lány. Nem mondta ki sohasem..egyszerűen csak látom. Ismerem őt...

2010. júl. 7. 00:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Fotelből:

Egy éve semmi? Csak szenvedsz, nem bírod? Nem tom hogy mi lehet rosszabb. Talán csak az, ha visszagondolsz majd és azt mondod, hogy még csak meg sem próbáltam.

Nincs jó tanács és nincs is megoldás ezekben a helyzetekben. Szopó...

Próbáld meg szerintem, van mit veszítened? a leírás alapján nincs, akkor meg? Lehet, ha nemet is mond akkor könnyebben zárod majd le a dolgot. Keress benne hibákat, nagyítóval. Mindenkiben van és koncentrálj azokra. Undorító dolog, de gyorsan ki lehet szeretni így emberekből...

De dobd be magad teljes mellel és csábítsd el. Ha nőként viselkedsz úgy fog rád gondolni, de ne kertelj :P

2010. júl. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bánom azt, amit megtettem, mint azt, amihez gyáva voltam.
2010. júl. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vígasztaljon a tudat, hogy nem egyedül te vagy ilyen helyzetben. :( Én is ismerek egy srácot, csak az esetem annyival rosszabb, hogy neki van barátnője, nekem meg barátom. Hosszú sztori ez... :(
2010. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat...látom egybehangzóan az a véleményetek, hogy beszélnem kéne vele...:S Nehéz, nagyon nehéz...de egyszer majd muszáj lesz sort kerítenem rá...

Utolsó: Ha van kedved, nyugodtan írd le, engem érdekelne a történeted :)

2010. júl. 7. 11:33
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is dettó ugyanaz a story,mint az utolsónak.Ráadásul tudom,hogy tetszem Neki,de hogy nőként,partnerként kellenék-e,az már nem olyan biztos,meg pár poénból és flörtből nem tudom leszűrni...
2010. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!