Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugtatnátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtatnátok meg a baratnőtöket ha fejben komoly egzisztenciális krízisen megy keresztül és éjszakai felriadásai vannak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Vennék neki sorsjegyeket, pár db 300 Ft-ost.
2019. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg pont azért riad fel, mert problémája van, esetleg szorong.

Ha már éjjel is felriad akkor elég feszült/ideges lehet... Az ilyen jellegű szorongás nem normális, főleg ha még aludni sem tud rendesen az ilyen felriadások miatt. Próbáld megnyugtatni, beszélj hozzá, simogasd. Te nyújthatod neki a legjobb lelki támaszt ha okosan csinálod. Ha nem megy így, akkor szakember, ha akarja.

2019. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Én is ezen megyek keresztül csak én a magányba és a bezártságba menekülők. Szerintem erre nincsen tuti tipp,sajnos ha láttod hogy anyagi ügyeid úgy omlanak össze mint egy kártyavár és csak egy lottó nyeremény segíthet nincs sok választásod.
2019. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Legyél vele kedves és támogató, éreztesd, hogy sokra tartod, és szereted, mást nem nagyon tudsz csinálni. Az nem jó, ha próbálod elbagatelizálni a problémát. Sokaknak ez a módszere, mert azt hiszik, hogy akkor majd a másik is belátja, h tényleg nem ez a világ vége. Ha van rá pénz, akkor én biztos, hogy elvinném egy szakemberhez. Ő sokkal többet tehet, segíthet kijutni a gödörből.
2019. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen terápia lenne jó? Milyen szakember? Sima pszichológushoz már rengeteghez vittem, egyik se segített semmit. Ő sem érzi őket jónak, nem foglalkoznak vele. Most is épp sír és ki van készülve szegény.
2019. máj. 23. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Bővebben kifejtve, amit elmond abból az jön át, hogy retteg attól, hogy meghal, de nem pánikbeteg, vagy rohamos csak talán belegondol. Ilyen könyveket is olvas. Tele van velük a polc.
2019. máj. 23. 21:17
 7/8 A kérdező kommentje:
És az átlag ember is azt látja rajta, hogy jókedvű, mosolygós lány, nem egy mániákus. Tényleg jó munkája van, minden megy neki, azt csinálja amit szeret. Gyerekkora nem volt a legjobb. Nem is tudom mit mondjak.
2019. máj. 23. 21:19
 8/8 anonim válasza:
Ez elég rosszul hangzik. Ha a pszichológus nem használ, akkor viszont szerintem érdemes pszichiáterhez fordulni. Ha ő úgy látja, hogy kell, előír valamilyen időszakos gyógyszeres kezelést. Nem vagyok gyógyszerpárti, de valamikor csak az segít. Sokaknak van ilyen mélypont az életében, egy kis depresszió, amiből magától nem tud kilábalni. És sportoljon, fusson például, az kikapcsol, és endorfint termel.
2019. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!