Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érveket tudsz felsorako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveket tudsz felsorakoztatni amellett, hogy érdemes a laza/szexkapcsolatokról a komoly kapcsolatokra vàltanom?

Figyelt kérdés

A nőkkel inkàbb laza "összejàrós" kapcsolatokban vagyok benne.


Ellenérv?


F


2019. ápr. 25. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
A férfiakkal pedig komoly kapcsolatokba?
2019. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nincs ellenérv.


Ez te vagy, neked kell tudnod, hogy hogyan érzed jól magad! Ha nincsen szükséged azokra a dolgokra, amik a családdal, párkapcsolattal járnak, akkor ezeket a szükségleteket nem lehet megteremteni!

2019. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát, engem baromira nem érdekel, hogy te mit csinálsz. :D Hány éves vagy, hogy nem tudsz egyedül dönteni az életedről?
2019. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Egy barátnő többe kerül, ráadásul folyamatosan el kell viselned a hisztijeit.
2019. ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked kell tudni mit akarsz.Ha van kapcsolatod van aki meg kérdezi mi történt veled.Közös élményeitek lehetnek.Jó együtt ébredni összebújni stb...Ha erre vágysz tegyél így.Ha egyedül akarsz lenni magányosan élni az a te döntésed.
2019. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Komolytalan a kérdésed is... próbálj meg egy komolyat fenntartani mellette meg dugjál. Kezdetnek ez is megteszi hogy legyen valami összehasonlítási alapod.
2019. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Ez valóban jó ötlet!

2019. ápr. 25. 08:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek érveim,
2019. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

En sem akartam sokaig parkapcsolatot, tok jol el voltam a laza kapcsolataimmal,konkretan bepanilkotam ha arra gondoltam h egy ujabb parkapcsilatom lesz kotottsegeklel, de aztan osszeismerkedtem a parommal. Nem tudom, hogy szamodra milyen ervek lehetnek, de elmondom az en erveimet,amit igy egy ev egyutt jaras utan tapasztaltam:

1. az elso es a legfontosabb a szeretet es szerelem: jo erzes, hogy szeretek/szerelmes vagyok valakibe, es o is belem, valamint nem kell szegyelnem az erzeseimet, hogy jajj, en tobbet erzek. Gondolom nem kell magyarazni, hogy minden embernek szuksege van arra, hogy szerethessen es szeretve legyen.

2. a "megtalaltam" a tarsamat erzes: O a legjobb baratom es lelkitarsam is,tudom, hogy o es en egyutt fogunk maradni, ez vegtelenul megnyugtato, sosem leszek mar ezutan maganyos,o mindig itt van nekem, barmibeb szamithatok ra kozos otthonunk lesz es eletem vegeig velem lesz, sokkal jobb parban,mint egyedul.

3. a szemelyisege: nyalasan hangzik, de o a legjobb ember akivel valaha is talalkoztam, boldog vagyok, hogy ismerhetem es ilyen kozel tudhatom magamhoz

4. szex: sokkal rendszeresebb, tobb es jobb a szex vele mint a fucktoyokkal

Es meg rengeteg dolgot fel tudnek sorolni,amik szinten ervek lehetnek: bizalom; huseg,tisztelet;hogy ha baj van akkor mindig egymas tamaszai vagyunk,minden problemanal azt erzem hogyha mellettem van,akkor barmit meg tudok oldani;az, hogy megosztjuk egymassal az eletunket;ahogy megszinesiti a hetkoznapjaimat:a rengeteg kaland,amin egyutt atmentunk;vagy eppen csak egy sima este ahol kiulunk egy padra par sorrel es reggelig beszelgetunk, hogy egyszerre olyan,mintha a legjobb baratom,a testverem es a legtokeletesebb szeretom lenne.

2019. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak azt tudok felsorolni!

Jobb valakivel lenni akit szeretsz, akivel el tudod tölteni az idődet, akivel megtudsz beszélni mindent, akire számíthatsz amikor a földön vagy!


Az ember társas lény meg unod majd ugy is rosszabb esetben leszel 40-en de még se feleség se gyerek és valószínűleg már nagyon nehezen fog menni!


A masik meg az ünnepek! Husvet, karácsony, szilveszter, halloween (vagy farsang) ilyenkor alapból magányosabb az ember főleg ugy hogy a haveroknak rokonoknak mind van párjuk te meg ott vagy egyedül sőt kínos is egy kicsit :D meg alapból vissza jön az ünnepi hangulat ha van valakid


csak képzeld el karácsony;beköltözik szexi Mikulás jelmezbe, húsvét;beköltözik szexi nyuszi jelmezbe, halloween;beköltözik szexi vámpir, angyal, ördög jelmezbe szilveszter; nos ott alapból csinosan öltözik fel de jó az újévi szex is! Egy kicsit becsicsentve még jobb! :D remelem át jött


Ja és ott vannak még a fesztiválok, nyaralás elutazni különböző helyekre kettesbe világot látni akárhogy nézed ez egy hatalmas nagy élmény meg emlék is tud lenni!


Ja amugy szex az szex....! A férfiak szinte minden novel élvezik a szexet (ha már ott vannak hogy lefeküdnek azzal a nővel) de ha valakit tényleg szeretsz és viszonozza az erzeseidet, nem csak egy menetes-alkalmi, ismeritek egymást na azzal nem hazudok neked vagy 1000X jobb még akár 3 nővel egyszerre is!


Szinten FFFFFFf

2019. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!