Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen mennyire érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen mennyire érdemes megalkudni? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt a barátnőmmel. Szeretem, ő is szeret, viszont egyre gyakrabban megy az agyamra. Sok mindenben nem értünk egyet, amivel nem lenne baj, csak nem tiszteli, hogy más véleményen vagyok. Tudni kell, hogy teljesen más nevelést kaptunk. Ő egy gazdag családból származik, sosem kellet megküzdenie semmiért és ez látszik a mindennapokban is. Az én szüleim egyszerű emberek, nem volt annyi lehetőségem mint neki. Szóval az igényeink is mások. Azt érzem, hogy nem egy felé tart a jövőnk. Esténként szoktunk beszélgetni telefonon, ha nem találkozunk, már nincs kedvem elmondani neki mi történt velem aznap, nem érdekel, hogy mit csinált, mert mindig valami vásárlással kapcsolatos témával vagy más berögzött nézeteivel traktál, inkább nyűg az esti beszélgetés, mint öröm. Már egy hónapja nem szexelt velem, mert mindig fáj a hasa vagy fáradt. Próbáltam vele beszélni, de nem igazán volt input. Ti hogy látjátok a leírtak alapján a dolgot?

2019. ápr. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, nem illetek össze, és talán jobb lenne nektek külön.
2019. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tiril ***** válasza:
70%
Én úgy látom hogy ő teljesen kiakar téged sajátítani és elnyomni. Először próbáljátok megbeszélni utoljára a helyzetet, mondd el hogy mi a gondod vele, de a leírtakból úgy veszem ki, hogy ő nem lesz hajlandó megváltozni. Minél hamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból mert ez csak rosszabb és rosszabb lesz, arra hajt csak,hogy papucsot csináljon belőled.
2019. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Frászt akar, nem kisajátítani. Ugyanúgy kifelé megy y kapcsolatból, ahogy te is. Még kapaszkodik, még nem érti, mi történik vele, még reménykedik, hogy ez csak hullámvölgy. Valójában lebomlottak a szerelemért felelős hormonok, és lassan (de biztosan) távolodtok egymástól.
2019. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21 évesen mennyire érdemes megalkudni? Semennyire, szó szerint, nem oké és nincs kézenfekvő megoldás, akkor tipli, idővel cska rosszabb lesz

Mit csinálnátok a helyemben? Szakítás, azonnal

Ti hogy látjátok a leírtak alapján a dolgot? Ő már rég rádunt 21 évesen egy hete még csak szex se volt, örülj neki ha csak téged hanyagol, nem pedig más kezelgeti

2019. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint 1 hónapja még szex se volt... Elbénáztam, egy 21 éves csaj aki már rákapott de mindig kifogást keres az ködösít. Vagy veled van baja csak és egyedül oldja meg, vagy már mással
2019. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakítsatok mihamarabb.
2019. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, szakítani mindig könnyebb, mint helyrehozni a dolgokat. Igen, 2 év sok idő, úgymond vízválasztó, ilyenkor jönnek elő a problémák. Én nem adnám fel, már csak azért is, mert te mondtad h nem hullott minden a kezedbe. Bizony, nem csak a jó munkáért, a jó kapcsolatert is tenni kell. Ezt sokan elfelejtik. Ha nem is ő a nagy ő, legalább megtapasztalhatnad, hogy mit kell tenni a hosszú távú kapcsolatert. Persze az is igaz, hogy kettőn áll a vásár. Neki is kell változtatnia, ha szeret. Nem tudsz mást tenni, mint beszélni vele, a külső szemlélők véleménye helyett, akik pár sor után nem látnák bele. Ha szeret, hajlandó változni érted, ha nem, hát nem, így legalább biztosra tudod.
2019. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak papucsot akar belőled csinálni és ha meg alig szexel is veled akkor az meg azért lehet hogy azzal manipuláljon téged és az egy fegyver legyen a kezében viszont aki ezt használja fegyvernek akkor az manipulálni akar ez elég nyilvánvaló mert aki szeret az nem bír ellenálni a másiknak hogy ne szexeljen a másikkal képtelen rá.

És a két teljesen külön világ sose jó mível nincs bennetek semmi közös dobd.

2019. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!