Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pároknál tényleg általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknál tényleg általános, hogy a lakhatást csak a férfi fizeti?

Figyelt kérdés

Tehát mindkét fél teljes állásban dolgozik, keres, de a lakbér és/vagy rezsi, az élelmiszer és minden, ami a lakásba kell, a férfi költségéből megy, maximum a programok mennek felesbe, vagy akár a teljes fizuját magára költi a nő.


Eddig csak itt az oldalon hallottam erről.


A valóságban mindig minden felesbe ment az eddigi kapcsolataimban, az exem azt is elvárta, hogy mikor nála vagyok, akkor igenis szálljak be a víz/villany/kaja költségeibe, ill a benzinbe is, ha együtt mentünk vhová.

Ill volt olyan a jelenlegi kapcsolatomban is, hogy amikor 1,5 évig én kerestem jobban, akkor nem 50-50%-ban osztódtak a kiadások, hanem kb 70-30% (átvállaltam a nagyobb részt).


2019. máj. 18. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem általános, de gyakoribb, hogy a férfi fizeti a többet, ha már összeköltöztek.
2019. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, ezen az oldalon a pasik milliókat keresnek, a nők nem dolgoznak, max. minimalberert, és minden fiatal lany 40-50 évesekkel tartatja el magát.
2019. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem általános, de több az ilyen, mint a fordított felállás. A férfiaktól társadalmilag jobban elvárt, hogy tudjon fenntartani egy lakást és legyen pénzes.
2019. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Csak az ingyenélő nők gondolják így.
2019. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 épp ellenkezőleg ezen az oldalon minden nőnek 25 éves korára saját hitelmentes lakása van, a diploma(k) mellé.
2019. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!