Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesegkent mit tehetek ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegkent mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Parom nem beszel rola,de talan emiatt nem akar kommunikalni sem velem.Csak papirjairol latom hogy orvoshoz jar, eslatom gyogyszert szed.

Amikor hazaer velem sem es gyerekekkel sem foglalkozik, alig szol.Ha szol is csak engem megalaz, nemtisztel, lelkileg bant stb.Ram akar kenni dolgokat h en vagyok nem jo, en csinalok rosszul, engem akar mindenkeppen orvoshoz kuldeni.Csak nemtudom miert teszi ezt, miert nem oszinte.Hosszu ideje van igy, lelkileg osszetor, elveszi eromet es a gyerekei is lelkileg serultek lesznek mert latjak feszultseg van a csaladban.Mit tegyek, mit mondjak neki, mert ha kerdezem a valasza h.nem az en dolgom es azonnal ideges lesz.


2019. máj. 19. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz ügy de ha évek óta megaláz úgy érzed, miért vagy még vele? Nem foglalkozik veletek, titkai vannak és semmibe vesz téged! Megbeszélni sem tudjátok! Kötelező ezt a kapcsolatot tovább folytatni?
2019. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem hajlandó nyílni,talán jól jönne egy szünet,menj el a gyerekekkel rokonhoz bármi,esetleg beszélj az orvosával!
2019. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat.Es azon gondolkozok allandoan, miert akarja mindenaron h orvosi papirom legyen h beteg vagyok, hiszen am ez ugysem fog neki sikerulni. Es haveroknak mindenkinek engem szid h nem vagyok jo. De CSAK velem ilyen a viselkedese, hazon kivul arcot cserel.
2019. máj. 19. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Párterápia lehet, hogy segítene. Mert egy házasságban nincs "én dolgom" meg "te dolgod" csak "mi dolgunk" van, akkor is, ha egészségügyi probléma. Ezt kellene, hogy egy szakember megértesse a férjeddel.
2019. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki hogy mire szed gyógyszert, pszichológus kell ide szerintem neki
2019. máj. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyaként tedd azt, hogy elválsz, mielőtt végképp kicsináljátok a gyerekeitek. Nincs más normális megoldás!
2019. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Elsore leulnek vele beszelni

Kozolnem vele h ennek a beszelgetesnek nagy a tetje mert a vege utan te megfogsz hozzni egy olyan dontest ami kihat az o es a te eletedre is.

Elmondanam h nem vagyok vak es latom h orvosnal volt es szed gyogyszereket. Nem nem vagyok hulye mert megneztem mire valok. De sokkal jobb lenne ha elmondana. Es akkor talan tudnad tamogatni. De az nem megoldas h ha neki baja van akkor neked is legyen. Mert ez nem mukodik igy.


Masik dolog h mindenkeppen vessd fel a segito szakember otletet.


Meg egy aprosag ... Minden nap ha hazaer menj oda hozza es oleld at szorosan legalabb fel percre es mond neki h orulsz h haza ert vegre.


Szerintem marhara zavarja h beteg, nem erzi magat egesznek es ezt a sresszt vezeti le rajtad.

2019. máj. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel a beszélgetés itt már nem működik mert akkor is te leszel a hibás én így a helyedben elválnék. Megmondanám neki mikor haza jön hogy befejeztem a cirkuszt nem szenvedsz tovább és beadod a válást. Feltéve ha neked így jó nem kell elválnod akkor szenvedj tovább csak a gyerekek is szenvedni fognak. Amúgy meg a gyógyszerek neve alapján megkeresed a neten mire való. Már az is valami.
2019. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, probalok vele beszel i, legyen oszinte.

De kerdem, miert a felesegenek art csak mindenben, mikor. annyi mindent megteszek neki, de ot nem erdekli ahogy latom. A haverokkal ha jonnek hozza, vagy pl az oviban teljesen mas, a jo oldalat mutatja.Engem, a csaladjat meg lassan tonkre akar tenni.Magam erdekeben es a gyerekek miatt beszelek vele h ez igy nem jo.

Mindenki nagyon jo embernek tartja, nekem is mondjak szerencses vagyok vele.

2019. máj. 20. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mire jutottatok??
2019. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!