Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a kiégés, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kiégés, és üresség érzés ellen? 32N

Figyelt kérdés

A párom félévig más országban dolgozik. (2 hónapja van távol, nem látogatható)


Ez a 3. ilyen ciklus. Mondhatni rutinunk van. Ez most más.


Hűséges vagyok. Minden nap hívjuk egymást.


Viszont amióta elment eltűntek a mindennapjaimból az érzések. Se boldogság, se szomorúság. Akár egy 'érzéstelenítés'.


A saját életem egy állókép. Az idő meg üresen telne és nem lennék a része.


Peddig aktívan élek, mint eddig.


Szeretnék rendeződni amikorra haza jön.


Valaki tud segíteni, hogy lehet ebből kikerülni?



2019. ápr. 24. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

3 éve egyedül vagyok... Külföldön...

Akkor én hogy érzem magam szerinted?


Egyszerűen csak tedd a dolgod 4 hónap pikk-pakk elmegy. Ti aztán együtt lehettek. Én meg még akkor is egyedül leszek, ki tudja meddig...

2019. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én meg több, mint 20 éve. És már ha hazamegyek sem múlik el ez az üresség, mert mindenki idegen lett.
2019. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Kapcsolatban nekem egyszer volt egy fél évem így.A végére már kezdtem távolodni kicsit,pedig nem újdonsült kapcsolat volt.Ezen nincs mit rendezni ahogy te gondolod.A távolság nem tesz jót,pont.
2019. ápr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Valami tanfolyam nincs, amibe csak úgy viccből beiratkoznál? Lehet, hogy találsz támogatottat is, de egyébként ami fizetős, ha pl csak olyat találsz most hirtelen, az meg lehet, hogy drága. Vagy pl egy kisállat lehet, hogy tudna rajtad segíteni, pl egy kiscica is milyen jó hatással tud lenni az emberre. A cicák jófejek:):) Szóval, hogyha van pénzed/pénzetek ha utal eltartani esetleg mégegy családtagot, akkor az tök jó lehetne.
2019. ápr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Wellness valakivel.
2019. ápr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg , wellness, meg kirándulások ezek jók!!:) Esetleg egy pici ilyen színházas dolog, hogyha még pl érdekel, ilyen progi, akár valami 3 felvonásos színdarab, akár valami Standup comedy-s dolog, hogyha tudsz jegyet szerezni; vagy én még ilyenen nem voltam, szóval nem tudom, milyen az, csak hallottam, hogy van ilyen hangtálas dolog:) Az is valami relaxációs dolog:):) Vagy egy mozi pl barátnőkkel, vagy inkább sütizés, kávézás, pizzázás?:)
2019. ápr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Foglald el magad. Oszd be az idődet.

Ha nem kötöd le magad 100%ig az veszélyes. Ilyenkor szokott átcsapni depresszióba a dolog.

Ha elfoglalod magad akkor nincs időd ilyen hülyeségeken gondolkodni, így nincs probléma.

2019. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És meddig tart ez? Hányszor lesz 6 hónapig távol? Ennek így nem sok értelme van. Elmegy a fiatalságotok
2019. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


8/ Igen, ezt érzem H a várakozásban elmegy a fiatalságom.


Katona... (Fiatalon ő akart menni. Akkor még nem ismertem).

Mostanság már "felkérés"=kiküldik. Jó a beosztásában és szereti is amit csinál.

2019. ápr. 24. 08:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Keress egy magadhoz való srácot, aki mellett nem égsz ki és üresnek sem érzed magad! Amiben vagy egy boldogtalan viszony és kényszerhelyzetben amiből ki kell keveredned. Neki az álma hogy a munkájának éljen, melletted meg elmegy az élet. Oké hogy amikor itthon van akkor minden oké, de ez a megszakításos együttlét nem sokáig tartható fenn, mert úgyis megcsalod előbb utóbb.
2019. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!