Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek vagy mondhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vagy mondhatnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagy 2 hónapja. Minden jól működik köztünk.Szerelmes még nem vagyok,viszont már kezdem megszeretni.

Barátaim,családommal állandóan azzal vannak,hogy nem hozzám való.Főképp külső tulajdonsagok miatt értik,mert szerintük nem illik hozzám,én hozzá "túl szép" vagyok.

Kezd elegem lenni,hogy ezt mindig felhányják nekem és nem tudják elfogadni,hogy én Őt választottam.


2019. máj. 20. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én megmondanám nekik,hogy örüljenek neki,hogy szeretjük egymást,hogy találtam egy normális srácot és hogy semmi közük hozzá,nekem ki tetszik:) Komolyan,külső miatt ellenezni valakit,hát szép:( Nekem is volt ilyen barátom, megkaptam,hogy túl szép vagyok hozzá,látták,hogy lesz@rom mit gondolnak e téren aztán békén hagytak vele :D
2019. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszont a legnagyobb az egészben hogy személyesen még egy sem találkozott vele,nem látták csak képen
2019. máj. 20. 11:10
 3/10 Izabella220 ***** válasza:
100%
Majd beletörődnek,a szépség múlandó,a vonzalom erősebb a szépségtől is.
2019. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hagy figyelmen kívül, egyáltalán nem kell reagálni.

Felnőtt ember nem hagyja, hogy a károgók befolyásolják és elrontsák a boldogságát.

2019. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni, hogy:


"Mi közötök hozzá?"


S még kell mondani, hogy:


"Mások magánéletében való kéretlen beavatkozás mindig pótcselekvés.A magad portáján lenne mit söpörni, de kényelmes egyhelyben toporogni, viszont az ebből a feszültségből származó felesleges energiát öncélú kritikában éled meg."

2019. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sok választásod van. Vagy nem reagálsz, elengeded a füled mellett, estleg felbosszantod magad, vagy elkezdesz jelentőséget tulajdonítani neki és akaratodon kívül kevésbé értékelni őt. (De ilyet általában tinilányok tesznek mikor a pasijukat nem tartja jóképűnek a barinő társaság)
2019. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szoopj le szépséégeem
2019. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik neked, és előbb mondod el a szuleidnek, akkor mindig az lesz, hogy mi nem tetszik benne, meg folyamatosan fog kérdezni, hogy mi van a sráccal... Szóval eléggé kellemetlen. Inkább akkor mondanám el, ha meghivott randira és bírjuk egymást
2019. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is, semmi közük hozzá.
2019. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 hónap után: "Szerelmes még nem vagyok,viszont már kezdem megszeretni"

Ez mit jelent? Random ember leszólított, hogy "járunk?" és oké?

2019. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!