Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás a pasi abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás a pasi abban az esetben, ha bekamuz valamit a nőnek szex reményében?

Figyelt kérdés

Tehát ha a pasi tudja, hogy azt a konkrét lányt nem kapná meg alkalmira, ezért hónapokig beszélget, randizgat, pénzt költ, kimondja vele a kapcsolatot, stb, energiát fektet a dologba, de este el kell viselnie a csaj lelkizését meg nyivákolását, mert reggelig mégsem teheti az utcára, hibás valahol?


Vagy kitehette volna éjszaka is, ha ráunt a "szemét vagy, ezt minek kellett, miért nem lehettél őszinte" műsorra?


2019. máj. 11. 10:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
(nem pasi vagyok, hanem a lány)
2019. máj. 11. 10:11
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
Talpraesett. Én mondjuk nem tennék ilyet, nem tudok hazudni.
2019. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Nemcsak hogy hibás, hanem egy igazi inkorrekt, jellemtelen, érzéketlen s***fej.

Szex kell neki, és nem akar “nyivàkolást”?

Akkor irány egy prosti.

2019. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Velem is csinálta egyszer ezt egy pasi, nem feküdtünk ugyan le, de nagyon megjátszotta magát, aztán mikor rájött, hogy nem vagyok túl könnyen kapható, akkor kb előállt ezzel az egésszel, hogy amúgy ő így beeteti a nőket, hogy lefektesse őket, de igazából senkit se akar. Szóval nagyon is hibás és egy nagyon mocsok dolog. Konkrétan mi történt?
2019. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Csak annyi, hogy beszélgettünk, randiztunk többször is, rengetegszer mondta, komolyat akar, nem futókalandokat, ne kapkodjunk el semmit.

Normális, kulturált programokra mentünk, bemutatott a barátainak, minden érdekelte, ami engem érdekel, szóval mintha tényleg komolyan gondolta volna.

Aztán első alkalom után 180 fokos fordulat, és köszönjem meg, hogy nem tett ki még aznap éjjel az útra, mert nem kíváncsi a rinyára, azt csinál, amit akar, azzal, akivel akar, törvénybe nem ütközik.

Csak mert meg mertem mondani, hogy mekkora szemét, és hogy jól gondolja, az életben nem tudott volna felszedni, ha egy percig is magát adja.

2019. máj. 11. 10:27
 6/24 anonim ***** válasza:
1%

A nők 99%-ának hazudni kell, mert a hazugságot akarják hallani!


Saját példa:


Ismerkedéskor rajtam a gyűrű, és el is mondom, hogy nős vagyok és van gyerek. 100-ból 99 csaj elhajt.


Haverom leveszi a gyűrűt, és a gyerekülést a csomagtartóban hordja. Ő 100-ból 50-et megkap.

2019. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%

Csillagot is az égről. Azt mondom amit én karok, gondolok, soha, 5 percre nem állt volna szóba velem egy nő sem.

Azt mondom amit hallani akar, még levakarni is nehéz a nőket.

Kiteszem éjszakára, ezt nem értem? Ágyba kerülök egy nővel délután, az eltart reggelig, minek tenném ki felénél?????

2019. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Már hogy a pitsába ne lenne hibás az, aki hónapokon keresztül hazudik a másiknak és megtéveszti?
2019. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

"Ismerkedéskor rajtam a gyűrű, és el is mondom, hogy nős vagyok és van gyerek. 100-ból 99 csaj elhajt.

Haverom leveszi a gyűrűt, és a gyerekülést a csomagtartóban hordja. Ő 100-ból 50-et megkap.

"


Te értelmi fogyatékos vagy? Senki nem hazugságot akar hallani, viszont nem akar azzal összejönni, aki kivűl esik a mércén.

2019. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%
Most erre mit lehet mondani? Faxfej? Igen. De simán észre lehet venni, ha valakivel érdekből vannak. Ha meg valaki annyira elvakult, úgy úszik a cukorködben, hogy nem akarja látni, az ő baja. Az élet ilyen, az emberek néha kihasználják egymást, nem csak a szex miatt. Fel kéne nőni.
2019. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!