Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig csókolózunk. Ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig csókolózunk. Ez mennyire rossz előjel?

Figyelt kérdés
Férjemmel másfél éve vagyunk együtt és mondhatni elég intenzív a kapcsolatunk, hisz jóformán az első nap összeköltöztünk. Én 32 vagyok, ő 35 éves. Elég kevés alkalommal szeretkezünk és ha igen, akkor is elég megszokottan - ha értitek hoyg értem. Nem igazán van jelen a szenvedély és bár puszit sokszor adunk egymásnak, az igazi csók nincs jelen a kapcsolatunkban. Tegnap pont a csókolózás rekordjáról volt szó a tv-ben és eszembe jutott... Én úgy vélem ez nem normális, párom nem tartja ezt problémának. A kapcsolatunkban minden más tökéletes, ezt a részt kivéve....Mi a véleményetek?
2010. júl. 7. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj és csókold meg! MOST!
2010. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hat mar jon a hazassagi elet, kezd ki fogyni a mez


en is igy vagyok a felesegemmel hazassag elejen alig tudtunk egymas nelkul meglenni , alig vartuk h haza erjunk es mar csokot adjunk egymasnak vagy puszit vagy johetett a hancurozas, eltelt 5 ev s most alig van egy reggeli puszi vagy egy oleles kozottunk.


udv 26 fiu

2010. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mindenki csókkirály :), de tényleg

számos más módon is ki lehet fejezni a szeretetet! a lényeg, hogy merjétek, tudjátok, akarjátok kifejezni! időnként persze meglepheted, tudod, mindig a nőnek kell rafináltabbnak lennie, hízelegj, bújj hozzá, aztán... :))

2010. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de fontos! endorfint termel (boldogsághormon) mint a csoki!!

szoktad vissza rá, ha szeretitek egymást akkor csókolózni is szerettek... csókold meg gyakran, és szenvedélyesen is, pl munkába menetel előtt stb... néha irhatsz neki szexi sms-t.hogy legyen mire várnia egész nap :)


szexben is, lassan némi újítás, ha nem ő , akkor kezdeményezz te. pl új helyszín vagy póz, vagy csak kezdjétek máshogy vagy csak pettingeljetek ne ténylegesen szexeljetek stb

nem kell egyből pincérnőnek öltözni vagy bilincset venni, vagy mittudomén:D


ja és ne mászkálj otthon bő pólóban macinaciban. nem kell egyből lakk fűző, csak valami testhezálló és csini de egyszerű.


ne hagyd kihűlni a szenvedélyt, még nincs késő...

2010. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi még csak 8 hónapja vagyunk együtt, de már nálunk is egyre kevesebb a csók, pedig együtt se lakunk (mondjuk most, hogy nyári szünet van folyton együtt alszunk) az elején ki se szálltunk egymás szájából, mostmeg van olyan nap, hogy 1x se csókolozunk...
2010. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kezdeményezz..ha meg nem reagál akkor beszélj vele erről.. ajajajajj ..nm túl jó hogy ilyen korán kezd kihülni a sexuális életetek,mi lesz késöbb ?:/
2010. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!