Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e bizalmat adni egy hazugságokra hajlamos embernek? Lent

Figyelt kérdés

A párom rendszeresen vetít, mellébeszél, hazudik.

A kisebb hétköznapi dolgoktól kezdve a komolyabb csalásokig.


Nem haragszom, de nem hiszem el a szavait. Úgy érzem erre nem tudok családot építeni.


Mi a véleményetek. Tudnátok bízni így benne?



2019. máj. 22. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

En ma voltam parommal pszichiaternel..igy kezdodott nalunk is..mostanra odaig jutott a hazugsagokkal hogy lenullazta magat anyagilag stb..ez csak 1 dolog..van meg sok mas amibe hazudott.

En mar nem bizok benne..es nem hiszem hogy fogok tudni.

En gyereket akarok mar de ilyen emberrel...

Nehez lenne.

En ugy vagyok vele hogy mivel szeretem megprobalok meg segiteni neki hogy ezeken tullegyen ha sikerul maradok vele ha nem akkor vege.tobbe mar nem birom elviselni a hazugsagokat

2019. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan jellemhiba, amit én személy szerint nem tudnék elfogadni, nincs az a jó tulajdonság, ami kompenzálni tudná. Soha nem tudnék egy ilyen kényszeres hazudozóban megbízni és mivel számomra a bizalom a legfontosabb alapja egy kapcsolatnak, egy ilyen emberre nem vesztegetném az életem.
2019. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ráfeküdhetsz egy cérnából készült függőágyra, csak ne lepődj meg, ha seggre ülsz.😀
2019. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!