Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tipikus munkatárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tipikus munkatárssal összeszűrni a levet, mikozben párja van az embernek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, mennyire gerinctelen?
2019. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából én jártam így, az én barátom kavart össze egy munkatársával, engem dobott, ők meg összejöttek. Folyamatosan látom mindenhol a csapatépítős képeket, mindenhol egymás mellett állnak... Nem fogok törölni minden közös ismerőst meg munkatársat, így viszont folyamatosan szembejon velem 😔 egyébként a lány az előző barátját is egy munkatarsa miatt hagyta ott.
2019. ápr. 17. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten kismillió ilyet látok magam körül. Elég gyakori, hogy van egy céges,,, kávézgatós" barátnő/pasi+egy otthoni.
2019. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtipikusabb!!! A munkahelyen a legesélyesebb, mert kb. ott tölti a napja nagy részét.
2019. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Annyira undorító... Már megvolt neki, de azért mellettem lehúzott még fel evet, biztos ami biztos. Oké, sokat vannak együtt, de akkor mostmar mindig féljek hogy a következő párom is ezt csinálja? Sehogy nem tudok ellene védekezni, ha nekem csak az esték jutnak. A lány akiért elhagyott, az előző barátját is munkatárs miatt hagyta el. Jellemző...
2019. ápr. 17. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor adok hálát, hogy távmunkában dolgozom és nem részesülök a munkahelyi belterjességből.
2019. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megertem, tényleg belterjes. Az a vicc hogy régen mindig mondta röhögve higy bent mennyire összekavar mindenki mindnekivel, úgy hogy otthon várják haza. Aztán nézd meg, csak megtette o is...
2019. ápr. 17. 19:23
 8/13 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ugrándoznak a kapcsolatokban mint a szöcskék.Nyugi idő kérdése és lépnek tovább.Ne is bánkódj ilyen ember miatt.
2019. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy kivel jönne össze hamár ugyebér nem a hűség az erőssége? Nyilván nem az utcán szembejövőt szólítja le. Fiatal korban is suliból szerezték az alanyt az emberek vagy közvetlen lakókörnyezetből. De kik a közös ismerősök akiket nem törölsz? Azok is munkatársak? Ki jön veled szembe? Úgy veszem ki a szavaidból mintha te is ott dolgoznál csak nem ugyanabban a szervezeti egységben, a párod meg a közvetlen munkatársával jött össze.
2019. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, neked kell kiszűrni azt, hogy a párod hűséges legyen, eleve ilyet keress.

Nekem pl. bőven volt lehetőségem belterjességre munkahelyen, de a gondolattól hánytam, hogy itt dugom a lányt a csapatépítőn meg a talalkahelyen "túlóra" címen... közben meg otthon vár a párom.

De elég ritka állatfaj vagyok, nem a farkam vezet engem, hanem én a farkamat.


28/F

2019. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!