Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Eddig mindigis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belllllla kérdése:

Mit tegyek? Eddig mindigis a fiuk erdekeltek.16eves leszek es mostanaban folyton csak a legjobb baratnomre tudok gondolni. Mindig o jar a fejemben vele almodom. Es ha vele vagyok legszivesebben megcsokolnam. De o csak a legjobb baratnojekent nez ram.

Figyelt kérdés
ettol most leszbi vagyok?
2010. júl. 7. 14:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitseget.hat mar 5 eve egyosztalyba jartunk es kb 3eve lettunk baratnok.de csak most kezdtem maskepp nezni ra.nemis tudom hogy miert egyszeruen mikor vele vagyok kivanom ot.nemis ertem magamat.egyszer mikor az egyik kozos baratnoknel voltunk letepert az agyra es kikapcsolta az ovemet.de ezt szerintem csak hulyeskedesbol csinalta.
2010. júl. 8. 19:23
 12/19 A kérdező kommentje:

egyszer mar felhoztam egy ilyen temat hogy mit tenne ha leszbikus lennek.azt mondta hogy ugyanugy a baratnoje maradnek.nem vetne veget a baratsagunknak ezert.

no igen de ha tudna hogy belezugtam.

2010. júl. 8. 19:28
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak arrol van szó, hogy idősödsz , és egyre több dologra vagy kíváncsi sexel kapcsolatban ezáltal esetleg megfordulhatnak a fejedben olyan dolgok amik előtte nem. Ezzel nincs semmi baj még ha biszex is lennél. Bár szerintem max kíváncsi lehetsz. Esetleg nem tudom próbálj ki egy csókot bár nem hiszem, hogy a barátnőddel kellene annak nem biztos, hogy jó vége lenne. Inkább egy hozzád nem pont közelálló lánnyal akit mondjuk női szemmel is csinosnak tartasz, és ha érzel valamit, hogy kívánod vagy vágyat éreznél arra, hogy tovább menyetek, akkor valószínűleg biszex vagy:D Vagy leszb:D De nincs ezzel semmi baj ha jól esik.


L/19

2010. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Na figyu pasi vagyok küldj privibe egy fényképet magadról es ha olyan akk osszefutunk, megpróbállak visszaterlni a ,,helyes" útra.ez halál komoly.ok?
2010. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
73%
Kérdezőhöz: Ejj de hasonló cipőben járunk...:S nekemis ugyanez a szitu csak énmár másfél éve érzem ezt.. xD:S:S:S
2010. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura hogy én egy rosszul sikerült éjszakán 3 bnőmmel is csokoloztam XD Köztük az egyik a legjobb bnőm volt. Mégsem történt semmi olyan, hogy most érzések jönnének vagy valami.....Jó az egyikkel többször is meg másik este is XD De csak annyi, hogy jó volt a technikája:D Megértettük egymást:D De semmi olyan, hogy megkivánnám vagy valami mint egy pasinál. Szóval szerintem ki kéne próbálnod ahoz hogy tudd hogy csak kívncsiság vagy szivesen tovább is mennél. Jó nálam nem volt probléma ez a legjob bnős dolog mert igazábol egyikünknek sem fordult volna meg a fejében több. Szóval nálunk ilyen téren nem volt gond. Ezért mondtam hogy szntem próbáld ki egy olyan csajjal akit szépnek találsz és nem áll olyan közel hozzád. Ha bejön vagy valami, akkor nem tudom egyik buli alkalmával mikor kötetlenebb a hangulat és ittatok mondjuk a bnőddel akire a kérdésben utaltál, akkor esetleg hozd fel ezt a kíváncsiságos dolgot, próbáld oda terelni a szót, és akkor ajáld fel vagy ha látod hogy Ő is kíváncsi csókold meg vagy ahogyan a helyzet éppen adja. Végülis fiatal hát ha Ő is kíváncs, és így nem derülne ki hogy talán te többet akarhatsz tőle, mert ráfoghatod a kíváncsiságra. Csak be kell vállalnod hogy lehet utána neked rossz lesz esetleg. De így legalább megtudod hogy mi van.



L/19

2010. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsaitokat.
2010. júl. 9. 23:00
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha belehúzol, még gyorsan felérhetsz Pestre és beállhatsz a b*zik közé a szombati felvonuláson! :D
2010. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked kellene beállni;)
2010. júl. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!