Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában sok cikket olvasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában sok cikket olvasok, hogy pasik panaszkodnak arra hogy kevés vagy kevesebb a szex a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mondjuk ahhoz képest, hogy kezdetben mondjuk napi/ heti szinten jóval több intimitás volt....aztán lecsökkent és ehhez gyerekszülés se kell. Jönnek a kifogások is : fáj a fejem/ sok melóvolt/ fáradt vagyok ....

Naszóval, nem gondolják az ilyen “okos “pasik, hogy a nőjük azért csinálja ezt, mert egyszerűen kénytelenek az orgazmusaikat megjátszani ....., és utána beleunnak már ebbe??

Statisztikák mutatják, hogy -névtelenül- mondjuk egy adott csoportban ( 50 férfiből) 40 azt mondja , az ő barátnőjének/ feleségének mindig vagy majdnem mindig van orgazmusa,

miközben a valóság az, hogy 50 nőből 20-25 mondja azt hogy van, a másik csoport meg bevallja , hogy ritkán vagy sosincs.

Ez azért elgondolkoztató, nem?


2019. máj. 25. 09:11
1 2
 1/17 lilla64 ***** válasza:
Az ilyen statisztikákra nem lehet adni.Régebben lehettek ilyenek,de most már a nők nyitottabbak,megmondják ha nekik nem jó.
2019. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak azt hiszed.....:P
2019. máj. 25. 09:15
 3/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek az "okos pasik" nem jönnek rá arra, hogy annak a kapcsolatnak, ahol a nő folyamatosan hárítja a szexet, már vége.


A nő már csak megszokásból van vele, és elképzelhető, hogy szeretőt tart mellette.

2019. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Halistennek nekem eddig ilyen gondom nem volt a hölgyekkel. Lehet, nem ártana jónak lenni a szexben és mindjárt több repát akarnának. 😊
2019. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem kénytelenek. Lehet róla beszélni, hogy ki mit hogyan szeret, csak ahhoz nem kéne prűdnek lenni. Így csak egyre hamarabb dobják az ilyen nőket, a hapsi meg így is úgy is elélvez.

Szerinted mégis honnan a francból kell tudnia a pasinak, hogy neked mi a legjobb, ha nem onnan, hogy elmondod?

32/f

2019. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Amúgy van igazság abban amit az utolsó írt.

Sok nő maga sem tudja hogy mi a jó neki, max rezgő baráttal elvan és a másiktól várja a csodát.


Akkor mi van amikor a pasinak nincs kedve szexelni? Azért én nem egy ilyenről hallok a valóságban hogy megoldja kézzel, vagy dolgozik egyfolytában és fáradt. Ilyenkor mi van?:D

2019. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A pasiknak aztán lehet mondani.... azt hiszi a legtöbb ( tisztelet a kivételnek) hogy egy nő 5 perc alatt eltud élvezni ,mert az exe is... de az is csak megjátszotta, így megy ez az ördögi kör tovább. A nő meg ha meg akarja tartani , ott fel kell mutatnia vmit, nem feküdhet csendbe, vagy mondhatja hosszú ideighogy “ nem, nem még mindig nem” .

Erre mondják, hogy a nők hatalma a pu...cijukban van.

2019. máj. 25. 09:29
 8/17 anonim ***** válasza:

Veled van valami baj kérdező... Tudod ez általában úgy megy normálisan, hogy a csaj szépen végig van technikázgatva, úgy ahogy eddig bevált, aztán figyelve van mi tetszik neki. Ha semmi, ott rákérdezés vagy lehet újítgatni, aztán valami jó lesz előbb utóbb.... ha az orrára kötöd mi esik jól, akkor előbb, ha nem vagy ha félrevezeted, akkor utóbb. Minden esetre, ha megjátszod az orgazmust, a szar szex egyedül a te hibád.

32/f

2019. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én pont hogy nem játszom meg!! épp ezért feltételezem, hogy azok a nők akik nem akarnak már szexelni a szex minősége/ orgazmus hiány miatt “ zárnak be.”

Nekem kielégítő, és nem is fáj a fejem szex előtt :) a mennyiség is kb. ugyanaz, pedig évek óta csináljuk :) . Amikor nagyon jó a szex, minek hárítanám különféle kifogásokkal.....???

csak elgondolkoztam, mi lehet ez az ilyen panaszkodások mögött?

2019. máj. 25. 09:40
 10/17 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Szar szex, fogamzásgátló, pszichiátriai szerek, súlyfelesleg....

32/f

2019. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!