Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha néha már levegőhöz sem jutok?

Figyelt kérdés

Lehet durvan fog hangzani amit most leirok es mintha teherkent tuntetnem fel őt, de eszem agaban sincs bantani es soha nem akarnek neki rosszat, ezt szeretnem kijelenteni elore.

Fel eve vagyunk egyutt, az utobbi par honapban annyira elmélyült a szeretete a baratnomnek irantam hogy neha mar azt erzem nem enged levegohoz sem jutni. Szo szerint neha Pl mikor egyutt alszunk a 2 meter szeles agyon es a falhoz beszorit (eszre sem veszi szerintrm hogy az ő oldalan 1.5 meter szabad ágy van) azzal hogy hozzam bujik az egyik karomat a feje ala fogja aztan atkulcsol a labaval, na ez rendben is van este bar akkor is zavaro egy ido utan, de mikor mar nap kozben is orakon at ez a program es "szeress már" "foglalkozz velem" mondatokat hallom untalan az mar sok szokott lenni. Eleinte aranyos es edes, de pl tegnap is raszoltam eves utan mindketten tele hassal az ágyban, es fekszik ram hogy veletlenul se tudjunk egy kicsit emészteni se külon ketten, az mar sok volt. Ha tehetné egesz nap rajtam csüngne es ezt o is vallja. Igen, mindketten tudjuk hogy nem ugyan olyan szinten erzunk egymas irant. Tudja hogy en nem vagyok szerelmes de olyan jolelku es odaado lany hogy csak emiatt en sajnalnek tole kulon lenni. Mar egyszer szakitottam vele pont ezert amiert feltem hogy en nem fogom tudni ot szerelmemkent szeretni mig o tul sokat erez hozzam kepest, de 2 nap utan nem birtam es bantam azt hogy valakit aki ennyire megtesz ertem barmit es ennyire szeret, azt kiakarjam dobni.

Nem tudom hogy leszek e szerelmes, mondtam ezt neki is, ot ezt sem erdekli, o csak velem akar lenni.

Annyira ragaszkodo, hogy soha nem volt meg dolgom ilyen lannyal, nem is vagyok ehhez szokva, hisz a sajat anyam se szeretett soha, felnott korom ota nem is tartja velem a kapcsolatot, ne terjunk ki most erre. Szoval a lenyeget leirtam, neha ha raszolok finoman is latom rajta a szomorusagot, hogy o nem akar rosszat, csak velem lenni, de tulzas mar hogy szinte mindent hatrebb helyez az eleteben tolem. En 23 vagyok, o 5 evvel fiatalabb. Mereszkedtem ide irni a kerdest, nem tekintenem tini parkapcsolatnak ezt. Lehet a korkulonbseg miatt allhat fenn nalam ez a helyzet?


2019. máj. 25. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért érzed ezt, mert nem vagy szerelmes. Ennyi.

Engedd el ezt a lányt, ennél ezerszer többet érdemel. Végtelenül gonosznak és önzőnek kell ahhoz lenni, hogy valakit így kihasználj és még meg is alázd azzal, hogy mondogatod, hogy nem szereted mégis vele vagy és igényt tartasz a "barátnő szolgáltatásokra".

2019. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A kihasznalast mar csak a te kepzeleted szulte az egesz sztoriba. Szakitas utan nem birtam nelkule es olyanokat mondott amikbe belegondolva az o helyzetebe vegtelenul sajnaltam volna otthagyni. Na ez aztan az onzoseg. Bar hosszu tavon lehet jobban jart volna, ez igaz. Van igazsag abban amit mondasz ketsegtelen csak nem szelsosegekbe kell nezni.
2019. máj. 25. 21:46
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem szereted, nem értem minek húzni a másik idejét. Attól, hogy ő boldog, te sosem leszel az mellette.

Mert nem szereted.

Fél éve szívatod. Ha az ember 2 hónap alatt nem lesz szerelmes, lelép a kapcsolatból.

Te tényleg csak kihasználod ennek a lánynak a naivitását.

Hidd el, ha egyszer elmúlik a rózsaszín köd, akkor rá fog jönni, hogy mennyire kihasználtad és megfog utálni.

Hagy békén inkább. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme.

2019. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szeretem ot. Attol hogy nem vagyok szerelmes meg szeretem. A ketto nem kizaro ok.
2019. máj. 25. 21:56
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelemmel szereted. Szóval nem szereted őt. Szerelem nélkül halott a kapcsolat. Mert ha jön más, amabba pont hogy hamarabb beleesel és jobban megbántod őt, mint most.

Nem tudom minek erőlteted.

2019. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon megalázó volt és rosszul esett mikor megtudtam hogy ex pasim sosem volt belém szerelmes. Ha valakivel össze jövök akkor az ne csak úgy szeressen mert éppen nincs más hanem szerelemmel. Akkor kezdtem rájönni hogy ez a pasi kihasznál hogy velem volt jóba nem volt senki más nő akivel össze jöhetett volna és így össze jött velem. De amint megismert egy csajt akihez kezdett többet érezni egyből eldobott lényegében. Ilyenkor jön rá az ember hogy mennyire nem jelent semmit neki. Persze amíg nincs jobb addig szeret de amint jön már nem.

Egyébként a kérdésre válaszolva ez a tapadás már túlzás legalább is részemről. Az hogy még aludni se hagy rendesen és olyan mint egy csimpánz háááát ......keressen akkor magának olyat aki ezt elviseli. Ideig óráig tényleg jó mert jól esik de a csajod már túlzásba esett. Ha meg megmondod neki hogy hagyjon teret és ne lógjon rajtad feszt akkor meg megy a duzzogás. Lényegében ő is benne van ebben hogy eltűri azt hogy nem szereted. Iszonyú papucs egy lány.

2019. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból mondom, de tényleg hagyd ott mert jobb lesz majd neki is, hogy talal vkit aki pont ugyanúgy viszontszereti, meg te is kapsz esélyt hogy találj vkit akit te szerelemmel szeretsz.


Azzal hogy "sajnálatból" nem szakítasz, most nem eppen az empatikus oldalad emeled ki, hiába gondolod igy.


Vannak szerencsés egybeesések amikor mindkét fél egyformán "tapadós" es egyik sem érzi fullasztónak, de amit te csinalsz vele az hosszú úton ugyanúgy a kapcsolat végét hozza el.

2019. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Engedd el szegényt, ne rabold az idejét.
2019. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért mentél bele ebbe a kapcsolatban, ha nem voltál szerelmes? Számomra ez annyira érthetetlen...Csak a szex miatt? Gondolom. Ez undorító...Húzod az idejét szegény lánynak, milyen jogon? Nem félsz, hogy egyszer valakitől ugyanezt visszakapod? Mert vissza fogod. Mindenképpen fájdalmas lesz neki a szakítás, bármikor is teszed meg és szerintem jobb előbb mint utóbb. Fél évet hamarabb kihever talán mint majd éveket.
2019. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jobb ha minnél elöbb szakítasz vele . Ő szerelemre vágyik ..amit tőled biztos soha nem fog megkapni .

" 2 nap utan nem birtam es bantam azt hogy valakit aki ennyire megtesz ertem barmit es ennyire szeret, azt kiakarjam dobni."

Te csak azért vagy vele mert vègre találtál valakit aki odavan érted..szóval mondhatni kihasználod.Szerinted neki hogy esne hogy sajnálatból vagy vele vagy azért mert kihasználod?

Engedd el szegényt..hogy találjon egy olyan srácot aki szerelemmel szereti és örül annak hogy rajta "csüng" . Ne rabold az idejèt !

2019. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!