Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha néha már levegőhöz sem jutok?

Figyelt kérdés

Lehet durvan fog hangzani amit most leirok es mintha teherkent tuntetnem fel őt, de eszem agaban sincs bantani es soha nem akarnek neki rosszat, ezt szeretnem kijelenteni elore.

Fel eve vagyunk egyutt, az utobbi par honapban annyira elmélyült a szeretete a baratnomnek irantam hogy neha mar azt erzem nem enged levegohoz sem jutni. Szo szerint neha Pl mikor egyutt alszunk a 2 meter szeles agyon es a falhoz beszorit (eszre sem veszi szerintrm hogy az ő oldalan 1.5 meter szabad ágy van) azzal hogy hozzam bujik az egyik karomat a feje ala fogja aztan atkulcsol a labaval, na ez rendben is van este bar akkor is zavaro egy ido utan, de mikor mar nap kozben is orakon at ez a program es "szeress már" "foglalkozz velem" mondatokat hallom untalan az mar sok szokott lenni. Eleinte aranyos es edes, de pl tegnap is raszoltam eves utan mindketten tele hassal az ágyban, es fekszik ram hogy veletlenul se tudjunk egy kicsit emészteni se külon ketten, az mar sok volt. Ha tehetné egesz nap rajtam csüngne es ezt o is vallja. Igen, mindketten tudjuk hogy nem ugyan olyan szinten erzunk egymas irant. Tudja hogy en nem vagyok szerelmes de olyan jolelku es odaado lany hogy csak emiatt en sajnalnek tole kulon lenni. Mar egyszer szakitottam vele pont ezert amiert feltem hogy en nem fogom tudni ot szerelmemkent szeretni mig o tul sokat erez hozzam kepest, de 2 nap utan nem birtam es bantam azt hogy valakit aki ennyire megtesz ertem barmit es ennyire szeret, azt kiakarjam dobni.

Nem tudom hogy leszek e szerelmes, mondtam ezt neki is, ot ezt sem erdekli, o csak velem akar lenni.

Annyira ragaszkodo, hogy soha nem volt meg dolgom ilyen lannyal, nem is vagyok ehhez szokva, hisz a sajat anyam se szeretett soha, felnott korom ota nem is tartja velem a kapcsolatot, ne terjunk ki most erre. Szoval a lenyeget leirtam, neha ha raszolok finoman is latom rajta a szomorusagot, hogy o nem akar rosszat, csak velem lenni, de tulzas mar hogy szinte mindent hatrebb helyez az eleteben tolem. En 23 vagyok, o 5 evvel fiatalabb. Mereszkedtem ide irni a kerdest, nem tekintenem tini parkapcsolatnak ezt. Lehet a korkulonbseg miatt allhat fenn nalam ez a helyzet?


2019. máj. 25. 21:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tudtara adtam 2 hete szakitaskor mindent, azt is hogy nem vagyok szerelmes, hogy neki lesz jobb idovel, ha olyat talal aki viszonozza azt amit o ad, most rossz de jobb lesz, kesobb majd rajon ha elmegyba rozsaszin kod hogy milyen rosszul viselkedtem vele, mindent elmondtam amit itt paran leirtak, olyan szinten nem érdekelte, hogy 1 teljes napon keresztul konyorgott, hogy az sem.erdekelne ha sose szerettem volna csak hadd lehessen velem meg egy kis idot, illetve hogy keptelen elfogadni ezt es nem erdekelne semmi, mert barmilyen kis apro mozdulatommal teszem. En mar lezartam, nagyon rossz volt, de addig kaptam ezeket tole mig meggyengultem es athivtam magamhoz, belegondoltam, hogy attol fuggetlenul, hogy nem vagyok szerelmes még szeretem es sosem akartam neki rosszat es most sem.

Ezek utan, hogy ismet egyutt vagyunk egy ilyen par napos torturan, most a semmibol, minden ok nelkul dobjam ki ot? Fel sem fogna mi tortenik..

Szegyenlem is magam amiert nnem birtam tartani es meggyengultem es hagytam az erzelmi zsarolasnak mikozben tudtam hogy neki lett volna jobb kesobb, es nyilvan nekem is.


Ez a 2 hónap utan meg x ido utan lesz szerelmes az ember stb hozzaszolasok inkabb ne is irjanak semmit. 4 honap utan kezdett ugy viselkedni velem ahogy, addig normalisabban kezelt, nem ugy mint akit mindennel elorebb helyez az eleteben.


Orulok neki hogy a kerdesre valaszolok toredeke azert kitert a kerdes fo mondandojara, a szelsoseges, primitiv, en csak kihasznalom es onzo senki vagyok tipusuak pedig szeretnem ha elgondolkoznanak ezen amit most leirtam. Nem olyan egyszeru ez, foleg hogy tudom milyen az, amikor tobbet erzek a masik irant, o pedig jatszadozik velem (itt pedig nem ez a helyzet, hiaba kivetiti sok ember a sajat tapasztalatait erre a szituaciora, hisz sosem jatszadoznek vele).

A lenyeget leirtam, sosem akarnek neki rosszat, de azok utan amiket elmondott, nem birtam magara hagyni.

2019. máj. 26. 10:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Te is leírtad, h hol hibáztál. Elgyengültél és visszaemgedted. Ez óriási hiba volt, orvosolni kell, mert tenyleg csak rabolod az idejét :( Hosszú távon többet sérül így, mintha hagynád. Minden nap meghal a lelke, amíg veled van, és tudja, h nem szereted.
2019. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy veled akar lenni te szerencsétlen marha. Kefélni jó még, attól mert nem szereted, na ezzel használod ki, barom. Ő meg totál beléd van esve, most még nem érzi úgy hogy kihasználnád és neki mindegy, hogy mit teszel.
2019. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
2 het alatt 2x tortent meg, marha, egyszer sem en kezdemenyeztem. Ne a te primitivsegedet vetitisd ki a helyzetre, mar mondtam, bar a fel bites agyaddal nehez lehet tulgondolni barmin, ami a te kis valosagodob tul esik. :)
2019. máj. 26. 12:04
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabadott volna újra összejönni vele..hibáztál..ezen már nem tudsz változtatni.

"Ezek utan, hogy ismet egyutt vagyunk egy ilyen par napos torturan, most a semmibol, minden ok nelkul dobjam ki ot? Fel sem fogna mi tortenik.."


Sajnos kikell dobnod.Ha mindig megsajnálod akkor sose lesz ennek vége.Csak sajnálatból vagy vele..mert ha szeretnéd akkor nem idegesítene téged az hogy szeretgetni akar.Ő még eléggé fiatal..amúgyse fogja fel a szavak súlyát..még nagyon sok nagy Ő-vel fog találkozni.Zárd le és kész.Légy határozott

2019. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy addig kaptad ezeket tőle míg meggyengültél és áthívtad magadhoz ? Szakítás után minek beszélsz vele mikor tudod hogy ő ezt úgyse akarja és valahogy úgyis ráfog beszélni? Szakítasz,letiltod vagy nem reagálsz az üzeneteire és ennyi.Tudom kicsit szívtelen de máshogy úgyse èrti meg .
2019. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem reagaltam, de mindig felbukkant, hiába lezartuk tobbszor, allandoan megjelent, jott a kozelembe, keresett, es hat igen nem volt szivem letiltani.
2019. máj. 26. 13:26
 18/18 anonim ***** válasza:
Lényegében akkor te vagy a hibás mert nem akarsz semmit. Se letiltani sem elhagyni akkor viseld el és kínlódj vele.
2019. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!