Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny és megbízak a barátnőmben?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam már a nőkben és emiatt nem tudok bízni a nőkben. Mindig vissza éltek azzal, hogy szerettem, megbíztam és becsületes voltam velük. Mostani barátnőmbe emiatt nem tudok teljesen megbízni. Bár tudom a lelkem mélyen, hogy nem csapna de a „kisördög” motoszkál bennem. Sokszor érzem , hogy a féltékenység kezd elhatalmasodni rajtam. Tudom, hogy mindenkinek kell egyfajta szabadság csak nem tudom hogy zárjam ki a rossz gondolatokat.
2019. máj. 25. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Sosem árt óvatosnak lenni...
2019. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Ne építsd rá az életed és mindig legyen tartalék. Ha ezek megvannak, akkor igazából felesleges a féltékenységed, mert ha elhagy, akkor lényegében nem veszítesz semmit.

Azzal meg amúgy semmi gond, ha tisztában vagy azzal, hogy ne bízz meg vakon senkiben.

2019. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha szeret meg ki is mutatja attolfüggetlenül hogy pl a bnőivel elmegy valahova akkor nincs okod rá. Ha meg meg csalt akkor előbb utóbb kiderül.Nem könnyü megbízni vkiben főleg ha a párod az a személy akinek a hüségében kételkedsz de ne ronsd el az esélyedet. Ne éreztesd vele hogy nem bízol benne annyit tudsz ilyenkor tenni hogy kimutatod felé hogy szereted törődsz vele. Nem minden nő egyforma ebből indulj ki. Tudom nehéz de ha ki ismerted és tudod rólahogy normális nem kacsingat félre megbízható akkor felesleges féltékenyek lenned.
2019. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
"Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny és megbízak a barátnőmben?" Az érzelmi felnövést javaslom.
2019. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!