Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » . Nőm felvette a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Nőm felvette a kapcsolatot a régi nőmmel, féltékeny, s többet akart tudni róla. Erre a régi nőm rámászott, mert biszexuális (erről nem tudtam). Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát, feltételezem, a nőd majd szépen megoldja a helyzetet. Mint ahogy neki is, neked is meg kéne ismerkedned a bizalom fogalmával.
2019. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az én irányomból hogy jön ide a bizalom, amikor arról még csak szó sincs, hogy tettem is bármit?
2019. márc. 21. 11:34
 3/20 A kérdező kommentje:

" nőd majd szépen megoldja a helyzetet."


Mivel felnőtt emberről van szó, én nem csak feltételezem, nem is ez volt a kérdés. És ahhoz mégcsak bizalom se kell, hogy ez egyértelmű legyen.

2019. márc. 21. 11:35
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Megvitatták a dolgokat, és rájöttek, hogy még akkor is jobban járnak, ha egymással kavarnak, mint egy olyan emberrel aki "nőm" meg "régi nőm" címen hivatkozik rájuk.
2019. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Fáj, hogy egyik se volt a tiéd?
2019. márc. 21. 12:21
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Az olyan férfiakra nem szoktam felizgulni, akik így fogalmaznak, mint te a kérdésedben :)
2019. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem fáj hogy egyik "nőddel" sem jártam, de még az sem, hogy veled sem..:D Egy másodperc alatt hagynám ott aki ilyen stílusban hivatkozik rám. És igen, inkabb lennék hirtelen leszbikus.
2019. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#1-2: azért tippeltem bizalmatlanságra a részedről, mert azt kérdezted, hogy mit tegyél ebben a helyzetben. Ha bízol a párodban, akkor nem merül fel ez a kérdés, mert ez nem olyan helyzet, ahol neked bármit kéne tenned. A bizalmatlanság pont az, hogy úgy érzed, neked kell tenned valamit.


De ha ez egyértelmű, akkor mi a kérdés? agy félreértek valamit?

2019. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"mert azt kérdezted, hogy mit tegyél ebben a helyzetben."


Hát nem ez. Idézem újra a kérdést, legszívesebben ki is emelném, de sajnos itt nem lehet.


"Ilyenkor mi van?"


Oké, hogy manapság a létezés is ige, de ettől még történés se lesz, nemhogy cselekvés...

2019. márc. 21. 13:00
 10/20 anonim ***** válasza:

"Oké, hogy manapság a létezés is ige, de ettől még történés se lesz, nemhogy cselekvés..." WOW, erre inkább nem reagálok.


Hogy mi van? Leírtad egyértelműen, akkor mi a kérdés?

2019. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!