Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom helyettem inkább az önkielégitést választja?

Figyelt kérdés
Nalam volt délután, feküdtünk az ágyban, mondtam is neki hogy fel vagyok izgulva, kezdeményeztem, stb. Ő meg mondta hogy elkell mennie haza, mert tanulnia kell(vizsgaidőszak..) .. elment, otthon kiverte (elmondta) nem, nem az a lényeg hogy miért mondta el, vagy hogy miért beszéltünk róla , hanem hogy ez normális-e.. nem az első eset..
2019. máj. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi információ alapján nem normális.


Aztán az is lehet, hogy egyáltalán nem vonzódik hozzád és csak azért van veled, hogy ne legyen egyedül.

2019. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De..az is nagyon fontos h miert mondta ezt el egyaltalan..

Hogy alarsz normalis valaszt ha nem tudhatunk meg minden reszt?

Alapbol nem normalis amugy.

Ahogy az sem hogy megosztja veled..ezert nem ertem milyen tema johetett elo hogy o azt erezze el kell mondania ezt neked..o.o

2019. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, más örülne, ha ilyen kezdeményező nője lenne
2019. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, hogy valami oka volt annak, hogy ezt a tudtodra adta. Normális kapcsolatban nem megy haza a párjától az ember, hogy kielégítse magát. Nincsenek gondjaitok, ami miatt nem kívánhat? Esetleg azért csinálta így, mert gyorsabb és van ideje tanulni, de akkor minek mondta el? Így csak találgatni lehet, nem ismerjük a barátodat, sem a kapcsolatot.
2019. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy eleg szexy neki ez a fajdalmas igazsag.

Ha nagyon izgulna rad megdu.volna es ment volna haza.

Lehet mas jart az agyaban es gondolatba inkabb bele verte volna..

2019. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!