Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg normális, ha egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális, ha egy nő a fizuja háromszorosát elkölti magára?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, itt kicsit mások az arányok (az átlagfizu kb 2000€ nettó), ezért nem is számolom át forintba, nehogy a szívükhöz kapjanak sokan.

Az egyik párnál (párom szakmabelije és barátja) a srác keres 3000€ nettót, a lány részmunkaidőben heti(!) 3 órában 200€ nettót.

Közös kasszán vannak, a lány elmondása szerint 5-600€-t havonta elkölt ruhára, sminkre, programokra (barátnőkkel megy, a párjával való programjai ebben nincs benne), ilyesmire. Terem, fodrász, kozmetikus ebben nincs.

A srác egyszer mondta a páromnak, hogy néha sokallja ezt a tételt, mert szívesebben tenne félre, de nincs szíve a lánynak nemet mondani.

A párom szerint ez teljesen rendben van, igényes a lány, ennyi. Amikor megmondtam, mit szólna, ha én is eltapsolnék ennyit, rólam is az lenne a véleménye, hogy "igényes lány"?

Azt mondta, minimum a nyakamra lépne (képletesen), mert nem felelőtlennek ismer.

Szerinte ha 6szor ennyit keresnénk is 200€-ba bele kéne férni a szépítkezésnek havonta, mert attól, ha jobban állunk, a boltban még nem lesz drágább semmi, nem indokolt a sokszorosát elkölteni.


(A mi bevételünk is közelíti az övékét, szintén részmunkázok, mert más dolgom is van mellette)


2019. máj. 17. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyesmi addig normális, amíg valaki finanszírozza...
2019. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

(Most olyan havi 20-30€-ból megvagyok, ha tényleg csak azt veszem, amire szükségem van.)


Tudom, semmi közöm más életéhez, csak olyan fura, hogy ha más teszi, akkor "igényes lány, jól teszi", ha meg én teszem, akkor "felelőtlen, felszínes lány".

2019. máj. 17. 14:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, soknak tűnik, de leginkább a "fizujához" képest. De szerintem a 3 órás meló is csak vicc. Ha valaki díszpitsát tart, annak költsége van, ezt a pasijának is tudnia kellene.
2019. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy nem tudom, te hol jössz ki 20-30 euróból. Koszovóban esetleg.


Én Mo-n élek, de bármelyik random és egyszerű nadrágom többe kerül 20-30 eurónál.

2019. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kinek hogy, mondjuk én nem szoktam havonta farmert venni.

1 éve vettem legutóbb, 17€ volt teljes áron (Reserved), és tökéletes állapotban van.

Leárazásokon meg kb 7-10€-kért dobálják utánad. Nyilván megvárja az ember, ha nem olyan sürgős.

2019. máj. 17. 15:13
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

A párod nyilván nem akar ennyit fizetni, ami érthető.

Egy sportkocsira mondhatom milyen jó luxus autó, de nem vennék ennyiért.

Te is kicicomázhatnád magadat 600 euróból mint az a nő, de a párodnak nem kell kicicomázott műnő, te úgy kellesz neki ahogy vagy.

2019. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mar kiirtad ugyanezt, mas szavakkal, egy-egy szoval epp picivel masra rakerdezve. Minek? A sajat eleteddel foglalkozz, ne mas bevetelevel es havi koltsegeivel.
2019. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon kb 20 euró a kínaiba egy farmernadrág.

Én pl keresek 2200 eurót, tellene havi 600 euró csak a külsömre meg ruhákra, de minek?

N27

2019. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám, hogy ezt a dolgot a párom nem nekem mondja, hanem valaki másnak, eléggé megharagudnék....
2019. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 lilla64 ***** válasza:
Ha a srác finanszirozza,akkor bolond lenne,hogy ne csinálja.
2019. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!