Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek, ha ilyen lenne a pasitok?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt,és 1 éve járunk.

Dolgozik heti 5 napot, ez kb napi 9 és fél óra. + hazaviszi a munkát, amivel órákat tölt el.

Hetente 1x eljön hozzám este, aztán reggel üwgy haza.

Partikba eljár a munkatársaival, néha meghív, de nem megyek, mert inkább kettesben lennék vele, amugy csak jópofizni tudnék.

Komoly és hosszas beszélgetés még nem volt köztünk, max az elején.

Mindig otthon kell lennie, de partiba eltud menni, ha nálam lenne akkor meg menni kell haza azt mondja.

Kb mindig magát fényezi.

Nem érdekli ha van bármi problémám, nem veszi észre se.

22nő 25férfi


2019. máj. 27. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem lenne ilyen ember a "pasim". A barátság extrákkal kapcsolatomban több tartalom volt mint ebben amit felvázoltál XD
2019. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem kapcsolat, max szexkapcsolat, némi házimunkával fűszerezve, ha hétvégente besegítesz otthon. Ha kapcsolatot akafsu, szetintem más férfi után kéne nézned
2019. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a fenébe. Keress inkább olyan férfit, aki megfelel az igényeidnek.
2019. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

HMMMMMM! 1 perces eltéréssel lett kiírva a kérdés mindkét fél részéről:)


A "pároddal" közös progitok a gyakorizás?


Ezzel töltöttétek a heti 1 találkát?????


Más esetleg tartalmasabb dologgal nem tudtátok eltölteni ezt a légyottot?

2019. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
De az ilyen infokat meg leirod kommentben, h nem ennyi a tali am...istenem..jol kommunikalhattok egymassal is
2019. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azért most írtam le hogy én mikor megyek, mert eleve a pasimról írtam, nem magamról.. istenem...

Mellesleg meg ha beszélgetni szeretnék vele, akkor elkezdek vele, de alig mond pár szót, már ugy csinál aki alszik. Multkor horkolt is, de tudtam h nem aludt. Szóval furi..:(

2019. máj. 28. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!