Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akartam, erre elvisz wellnessezni. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat ártott nekem a párom és 1 hete úgy volt, hogy szakítani fogunk csak láttam rajt, hogy szarul esne neki és ezért megint engedtem neki, hogy visszakönyörögje magát. Most eljutottam oda, hogy tényleg jobb lesz, ha szakítunk mert már nem tudjuk helyrehozni ezt az egészet. Erre most héten azt mondta elvisz wellnessezni. Én mondtam neki kifizetem az én részem, de nem akarja. Azt meg nem akarom, hogy utána megmondja, hogy ő elvitt aztán szakítok vele.
2019. máj. 28. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgyis szar lesz.Minek?
2019. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!