Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, csak kb. a 6....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, csak kb. a 6. helyen állok a sorba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam mondani neki, hogy így érzem. Semmi reakció. Munkahely, haverok, hobbi, anyja apja stb. Utána jövök én. Mindent egyedül csinálok, fahordás stb. Mert sosem ér rá. Pedig jobb lenne ketten. Én mindig felajánlom hogy segítek. Nem lakunk együtt. Mindkettőnk a szülőkkel. Van hogy itt alszik, van hogy nem. Jellemzően este látjuk egymást. 2 éve vagyunk együtt. Nem érzem h bármi komoly szándéka van velem. Szex sem volt még. Nem kezdeményezett. Én sem. Nem tudom mire számítsak a jövőben.
2019. máj. 29. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát így semmire. Jobb ha feladod :/ Az, hogy te szereted, sajnos nem elég.
2019. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Van hogy itt alszik, van hogy nem. Jellemzően este látjuk egymást. 2 éve vagyunk együtt. Nem érzem h bármi komoly szándéka van velem. Szex sem volt még. "

2 év rendszeres együttalvás akció nélkül. Hihető. 12 alatt és 66 felett.

Hány éves vagy?

2019. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
26 vagyok.
2019. máj. 29. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehova nem tart ez a kapcsolat. Kalap, kabát.
2019. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!