Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem törli ki a képeit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törli ki a képeit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy a páromnak vannak exéről és olyanról is akivel csak egy éjszakázott képei, és már veszekedtünk is miatta mert mondtam neki hogy legyen szíves ki törölni, és csak egy külön mappába volt képes átrakni. A gond az hogy ez engem piszkosul zavar, és bánt is nagyon, mert van egy fél éves gyermekünk, és folyton csak arra gondolok hogy később ezeket a képeket a gyermekem is megtalálhatja. Egyszerűen nem tudom hogy mit tegyek, mert ha fel hozom akkor csak veszekedés lesz belőle.

2019. máj. 29. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

"később ezeket a képeket a gyermekem is megtalálhatja"


A francokat. Ne a gyerekre fogd, hogy betegesen féltékeny vagy.

Én sem törölném ki a régi képeket. Emlékek. Ha zavar, vegyél másik laptopot. Különben sme értem, miért egyet használtok.

2019. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Miért kellene hogy törölje, az élete részei voltak, még ha véget is ért. Tudom, hogy beteges megvilágítása lesz a dolognak és természetesen nem gondolom így, de:

"Ha szét mennétek véletlenül, akkor ölje meg a közös gyereketeket is, mert valamilyen szinten úgy se lesz már mindennapos élete része?"

Remélem érzed benne az iróniát. Attól mert megtartja őket emlékbe, nem jelenti, hogy érezne bármit is már irántuk.

Főleg, hogy veled van, és gyereketek is van.

Nem értem a hisztidet.

2019. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak szerintem senki sem kíváncsi arra hogy épp valaki mást "fal" a képen..de gondolom mind a ketten férfiak vagytok, és azért nem tudjátok át érezni a helyzetet. És így is úgy is az emlékeit nem tudja ki törölni, de azért a képeket szerintem ki törölhetné.
2019. máj. 29. 17:31
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

Nő vagyok... abszolút nem zavarna. Ezek emlékek olyan emberekről akik jelentettek neki valamit. Nekem is vannak tök jó képeim exekről amiket nem töröltem mert szép emlékhez kapcsolódnak.

Betegesen féltékeny vagy és ezzel az egész kapcsolatot meg fogod ölni.

2019. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Nektek is volt értelme gyereket vállalni, ha egy ilyen apróságot nem tudtok megbeszélni normálisan.

Azt megkérdezted, hogy neki miért fontosak ezek a képek?

2019. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ezért miért lennék beteges? Szerintem ez normális dolog hogy valakinek rosszul esik ilyet látni. Nekem is voltak exeimmel közös képeim, de én kitöröltem mind miután szakítottunk mivel az már a múlt, és nincs ra szükségem mert miért is lenne ha már új életem van valaki mással.. És ő is azt mondta hogy azért nem törli ki mert hogy nincs kedve újra megnézni őket.. De akkor mégis mi a francért tartja meg ?
2019. máj. 29. 17:38
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha férfi tartaná smárolós meg ölelgetős képeket magánál régi csajokról akkor még meg is késelne az asszony.. Nem kell itt a kamu szöveg, a nőknek is minden csak addig oké , amíg ők tehetik meg, ahogyan te is megtennéd akkor a legnagyobb szemétnek hordanának el.
2019. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez nem féltékenység, mivel ez mind már múlt. Inkább bántóan jön ki, mert a kérdező nem ilyen, a múlt le van zárva... meg azért lehet ebbe egy olyan is, hogy ha valaki igazán fontos a másiknak, akkor mindenki más (mint potenciális társ) semlegessé válik. Én egyetértek a kérdezővel, szerintem sem túl jó ilyeneket őrizgetni, ezzel azt kommunikálja, hogy te is egy újabb fotó lehetsz a mappában, de eddig még nem jött olyan az életébe, aki miatt veszni hagyná az emlékeket, mert annyira megszereti az illetőt. Nem jót kommunikál ezzel az egésszel... emlékek ide, vagy oda. Akkor sztorizgatni is lehet az exekről, a legszaftosabb dolgokat is... hiszen már le van zárva... de azért milyen jó volt az az xy... Hát nem tudom. Ez nem féltékenységi kérdés, inkább az , hogy nem ad ezzel okot a bizalomra, hogy neki ez egy kapcsolatban oké. Valamiért még nem lépett túl ezeken, ha ez ennyire fontos.
2019. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Az szokta kitörölni a képeket mindenhonnan, aki szakítás után azt is bánja, hogy megismerte, és utálja az exét.

Szerintem viszont az a normális, ha a kapcsolat jó részeire nosztalgiával tud emlékezni, a rosszból tanult, és lejárt a annyira, hogy már gyűlöletet sem érez.

Nekem is vannak képeim. Nem jelent az exem semmit. De attól még szuper nyaralás volt, jó képek lettek, és eltettem emlékbe. Vagy jó volt az a koncert, szerettem azt a régi turistaházat, ami már nincs meg, együtt mentünk az első autómmal, stb.

Ezek csak emlékek.

2019. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Emlék?...

Szép emlék, hogy kikkel kefélt?

Gratulálok...

Én azért megértem a kérdezőt.

Nő vagyok, engem is megkért a párom, töröljem le az exeimről a képeket. Megtettem. Nem esett nehezemre, talán csak az egyiküket. De azt is letöröltem...

2019. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!