Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcisnáljak? Összevesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcisnáljak? Összevesztem barátommal egy félreértés miatt hogy békítsem meg?

Figyelt kérdés
2és fél éve vagyunk együtt, és tegnap összekaptunk. Felakartam hívni és egy csaj vette fel a telefont és szegényt nagyon lerohantam. Miután elkövettem ezt a hibát kiderült hogy elirtam a teloszámát, és ok nélkül osztottam le. Ő most nem áll szóba velem, msnen nemir vissza meg a teloját sem veszi fel nekem. Most mitcisnáljak? mert én ha csinált valamit mindig egyből megbocsátottam neki de ő meg húzza most a dolgot. Miattam elköltözött otthonrol télleg megtesz értem mindent de most nagyon megbántottam :( aztsem mondja hogy szakít meg aztsem hogy megbocsát ezért vagyok tanácstalan mert nemtudom most mitakar :( Kérem segítsetek!
2010. júl. 7. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mér mondtad neki el, hogy mást hívtál fel? Ezt tarthattad volna titokba is...
2010. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát. te se örültél volna ha ez veled történik meg. próbáld meg bele képzelni magad a helyzetébe. én mondjuk azt ajánlanám hogy elmennék hozzá. ezeket személyesen a legjobbb.. tudja hogy csak félre írtad a számot? mert minél elöbb kibékültök annál jobb. különben asztala viszla 2 és fél év...o.o
2010. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen elmondtam neki hogy félreütöttem véletlenül a számát és ezerszer bocsánatot kértem de nem reagál. Csinál már ilyet hogy később keresett 2-3nap hogy gondolkodjak el rajta mitcsináltam :( csak sajnos az a baj hogy ő is sokat durcáskodik és én mindig megbocsátok neki első szóra és ezért esik ez most rosszul :(
2010. júl. 7. 20:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért mondtam el neki hogy tudja nem őt akartam megbántani, csak nagyon rosszul esett mikor azthittem más lány van a dologban :(
2010. júl. 7. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon aggódni kéne emiatt. Megmondod, hogy megijedtél mert róla soha nem tudnál ilyet elképzelni. Mégegyszer bocsánatot kérsz és vársz. Persze nem a végtelenségig. Nyílván fontos vagy neki és úgyis megbocsát. :)
2010. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát reménykedem benne hogy télleg megfog :)
2010. júl. 7. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kéne menned hozzá. Szép, bociszemekkel ránézel, és közben még egyszer elmondod neki, hogy mi történt és hogy mennyire sajnálod. Úgyis ismered, látni fogod rajta, ha már enyhült egy kicsit. Akkor lecsapsz a bájoddal, a mosolyoddal egyszóval a nővel akit úgy szeret(ez nem 1 szó, mind1). Én általában így kérek bocsánatot, a bociszemeim, tuti nyerők, hátha beválik nálad is;)
2010. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rainmaker ***** válasza:
Nem csak az zavarja, hogy lerohantad, hanem az is, hogy nem bízol meg benne eléggé ezek szerint. Félreértés ne essék, nem a te hibád, mindenki fél kicsit attól, hogy nem elég jó már a másiknak, főleg, ha nagyon szereti. De ő meg annyira szeret, hogy ilyesmi valószínűleg meg se fordulna a fejében, és zavarja, hogy te mégis feltételezted róla.
2010. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Próbálj vele beszélni személyesen, minél előbb, annál jobb.

Szerintem biztos, hogy megbocsát ha szeret, ha pedig nem szeret már, akkor is jobb békében elválni egymástól.

A személyes találkozó mindenképpen szükséges lesz.

2010. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ejjejj.... Jobban kéne bizz a barátodban...Elvágre azért vagytok együtt, nem?
2010. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!